o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Kaczyński się wściekł. Padły mocne słowa

96
Podziel się

Jarosław Kaczyński zwołał pilne spotkanie w Sejmie z posłami i senatorami PiS w sprawie projektu "piątka Kaczyńskiego". Padły bardzo mocne słowa na temat ugrupowań Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina. Jak informuje Wirtualna Polska, Jarosław Kaczyński nazwał ich "ekskoalicjantami".

Kaczyński się wściekł. Padły mocne słowa
Jarosław Kaczyński (PAP, Tytus Żmijewski)
bDgCzLkl

Jarosław Kaczyński wezwał w czwartek wszystkich posłów i senatorów swojej partii na spotkanie w Sejmie. Dotyczyło ono tzw. "piątki Kaczyńskiego", czyli ustawy o ochronie zwierząt. Prezes PiS zagroził, że kto nie poprze tego projektu, pożegna się z członkostwem w partii. "Stara ekipa się nie cofa" - mówił do polityków Jarosław Kaczyński.

Jak donosi Wirtualna Polska, prezes PiS ostrymi słowami skrytykował swoich koalicjantów, czyli Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobry i Porozumienie Jarosława Gowina. Obie partie nie zamierzają popierać ustawy tak bardzo ważnej dla Kaczyńskiego.

bDgCzLkn

Kaczyński miał nazwać ich wręcz "ekskoalicjantami". "Ogon nie może merdać psem" - rzucił prezes PiSm wspominając Zbigniewa Ziobrę i Jarosława Gowina. Jego przemowę politycy PiS nagrodzili długimi brawami.

Jeśli sytuacja do tego zmusi, rekonstrukcja odbędzie się bez koalicjantów. Negocjacje dotyczące rekonstrukcji rządu zostały zawieszone, nie mają sensu - mówił po spotkaniu partii Ryszard Terlecki, cytowany przez Wirtualną Polskę.

Głosowanie w sprawie ustawy o ochronie zwierząt być może odbędzie się jeszcze w czwartek po godzinie 20:00. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry i Porozumienie Jarosława Gowina zagłosują przeciwko projektowi.

bDgCzLkt

Rekonstrukcja rządu. Bogdan Zdrojewski o przyspieszonych wyborach

bDgCzLkO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(96)
pies
miesiąc temu
No cóż...rewolucja zaczyna zjadać własny ogon...żeby nie merdał...
Max
miesiąc temu
emeryci na emeryturę wiek jeszcze podniesiecie tym co mało zarabiają niech więcej pracują na takich jak Wy.
gosccc
miesiąc temu
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść albo niech go ktoś wykopie na emeryturę dla dobra naszej ojczyzny.
bDgCzLkP
Obywatel
miesiąc temu
Jakim cudem szeregowy poseł robi zebrania w sejmie? To kto nami rządzi?
Tylo
miesiąc temu
Ochrona zwierzat, chodzi o jakie? reptilian?
Najnowsze komentarze (96)
SuperGość
miesiąc temu
Wprowadzanie tej Ustawy również służyło Prezesowi jako sprawdzeniu lojalności w szeregach PIS jak i koalicjantów. Tak mają już satrapowie, że wymagają lojalności wszystkich maluczkich. W jednym natomiast zgadzam się z Kaczyńskim a mianowicie, że nasz stosunek do zwierząt świadczy o naszym człowieczeństwie i taką ustawę należało wprowadzić.
Pol
miesiąc temu
Szykują w polsce Białoruś.
Koń
miesiąc temu
Kto to jest Kaczyński? Jakiś przewodniczący jakiejś partii...Dlaczego wszystkimi rządzi? Dlaczego boją się go: prezydent, premier, ministrowie??? Przecież on nie ma prawa ani ich powoływać ani tym bardziej zdejmować ze stanowisk. Tego człowieka należy IGNOROWAĆ!!!!!
Emryt
miesiąc temu
To POtwierdza tylko jedno - Jarozbaw wciąż panuje nad całością.
000
miesiąc temu
właśnie grube są te linie pod dużym obciążeniem ciężkiego sprzętu... wiadomo próba rzecz święta ciekawość rzecz normalna
333
miesiąc temu
dobre pytanie... jest.. można iść dalej po informacje zawarte wystarczają do podjęcia dalszych czynności.. 000 punkt który widzimy
mmm
miesiąc temu
jak to czym tym samym co łączymy lepiej słychać... jak?? można spróbować
tel...
miesiąc temu
na bieżąco wypala płytę... nie da się inaczej no teraz to już wiadomo czemu hamuję i odróżnia temperaturę do około
bDgCzLkH
tel...
miesiąc temu
wsadź odpowiednio poprawnie karetę i masz swoją sieć, z tym że tak to jest zrobione... teraz przedstaw się podpisz zgodę i możesz fukcjonować w przeciwnym razie nie dodzwonisz się nigdzie a nie odbierzesz ładnie jak sam skur... prowadzi rozmowę pyta o numer odpowiada tak jak jest zapisana w systemie. wiadomo współcześnie służy do rybki no tak i dla w ten sposób posiada tyle informacji szybciej się nie da
cd
miesiąc temu
zobaczymy jak można ładnie wyglądać w srebrnym...
odwrotnie
miesiąc temu
Śmieszne jest to, że gotów jest rozbić koalicję dla zwierząt a nie potrafi stanąć w obronie nienarodzonych. Dla mnie to ustawa tchórzowska wycelowana pod publikę i modę na takie zagrywki.
koło
miesiąc temu
Gość pewnie myśli, że wie wszystko i jest nie omylny dlatego tak ostro gra. Świat tak jest zbudowany (zwłaszcza w Polsce) że tylko bezwzględne charaktery robią karierę czy to w polityce czy w biznesie- czasami jednak takie typy zapominają o jednym szczególe, że w pojedynkę nie wiele się zwojuje, że potrzebny jest dobry zespół a dobry zespół to też różne pomysły, różne osobowości i różne talenty. Ktoś kto tego nie rozumie lub zrozumie za późno budzi się z ręką w nocniku. Nie sztuka rządzić kijem a sztuka jest jednoczyć różnych dla wspólnego celu. Pewnie Zjednoczona prawica to duża zasługa prezesa no to i pewnie i może przypisać sobie zasługę wbicia gwoździa w jej trumnę.
????
miesiąc temu
Pogodzą się. Ważniejsze są stołki i kasa. Prezes zmięknie tak jak przy Gowinie w maju.
nozabobob
miesiąc temu
Nie spodziewałem sie, że tak wielu ydów jest w sejmie na dodatek u Ziobry i Gowina
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić