JM| 

Bielan ujawnia tajemnicę Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS dostaje laurki z kotami

172

Choć Jarosław Kaczyński sam jest kawalerem, to nie stroni od dzieci. Jego wieloletni współpracownik Adam Bielan ujawnia, że prezes często bywa u niego w domu na kolacji. Dzieci Bielana ponoć uwielbiają Kaczyńskiego - donosi Super Express.

Bielan ujawnia tajemnicę Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS dostaje laurki z kotami
(DAMIAN BURZYKOWSKI )

Europoseł Adam Bielan ujawnił, że prezes PiS Jarosław Kaczyński często bywa u niego w domu na kolacji. Do wyznania doszło w programie Super Expressu "Polityczny spacer". Bielan stwierdził, że jego dzieci uwielbiają prezesa PiS i często malują mu laurki z kotami.

Adam Bielan formalnie należy do Porozumienia Jarosława Gowina. Bardzo ceni jednak swoją polityczną przyjaźń z Jarosławem Kaczyńskim. Znają się od ponad 20 lat.

To jedna z zasad Jarosława Kaczyńskiego, że przechodzi na "ty" ze swoimi współpracownikami, kiedy skończą 40 lat, więc ja już jestem na "ty" z prezesem – zdradza Bielan w programie "Polityczny spacer".

Tajemnica Jarosława Kaczyńskiego. Prezes często bywa u Bielana na kolacji

Europoseł twierdzi, że prezes PiS często odwiedza go w domu. Jak powiedział, niekiedy napiją się trochę alkoholu. Wszystko jednak z umiarem - nigdy nie dochodzi do żadnych ekscesów.

Ani ja, ani prezes nie jesteśmy abstynentami, ale nie pamiętam, żeby jakakolwiek nasza kolacja przekroczyła jakąś miarę, jeśli chodzi o alkohol. To okazja żeby luźniej porozmawiać, nie tylko o polityce – stwierdził Adam Bielan, cytowany przez Super Express.

Dzieci uwielbiają Kaczyńskiego

Dzieci Bielana uwielbiają prezesa PiS. Szczególną przyjaźnią darzy prezesa córka europosła, która uważa ponoć, że to właśnie Jarosław Kaczyński rządzi w Polsce.

Moje dzieci malują Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z kotkami. Prezes lubi koty – opowiada Adam Bielan, cytowany przez Super Express.

Obejrzyj także: Jarosław Kaczyński boi się podsłuchów? Szef Forum Młodych PiS: "Jest to oczywiście ostrożność"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić