Kaczyński spotkał się z uczniami. "Naprawdę nie wie pan co mówi"

1013

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego pozującego z uczniami ze Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Komentarz wicemarszałka dotyczący spotkania szefa PiS i uczniów nie przypadł do gustu internautom.

Kaczyński spotkał się z uczniami. "Naprawdę nie wie pan co mówi"
Jarosław Kaczyński z uczniami. (Twitter)

Jarosław Kaczyński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce. Jego sympatycy często proszą go o wspólne zdjęcie. Tym razem prezes PiS wraz z Ryszardem Terleckim pozował do zdjęcia z uczniami i nauczycielami ze Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Zdaniem wicemarszałka to wielkie wyróżnienie dla uczniów, że mogli spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim.

W Sejmie grupa uczniów i profesorów ze świetnej Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Rzadko się zdarza, aby wycieczka szkolna miała okazję spotkać się z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Świadczy to o renomie, jaką cieszy się szkoła. Do zobaczenia w Krakowie! - napisał Terlecki pod zdjęciem na Twitterze.

Komentarz Terleckiego nie spodobał się wielu internautom. – O renomie szkoły to świadczą np. dobrzy nauczyciele i sukcesy uczniów, a nie spotkanie z prezesem partii. Naprawdę nie wie pan co mówi - napisała oburzona internautka. Inni kpiąco proponują tablicę pamiątkową. Wiele komentarzy nie nadaje się do publikacji.

W Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2022 uplasowaliśmy się na miejscu 287. W Województwie Małopolskim jesteśmy na miejscu 26. W Krakowie – na miejscu 15. – informuje na swojej stronie liceum.

Jak czytamy na stronie internetowej Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie - szkoła ta "realizuje misję szkoły katolickiej, tworząc odpowiednie środowisko wychowawcze, umożliwiające wszechstronny rozwój ucznia (duchowy, moralny, intelektualny, emocjonalny i fizyczny) w oparciu o wartości ewangeliczne i patriotyczne w celu osiągnięcia dojrzałej osobowości i przygotowania się do podjęcia zadań rodzinnych, społecznych i zawodowych".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Podwyżki cen po sankcjach na Rosję. Będą dalsze wzrosty?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić