o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Kasjerka z Mazowsza odmówiła przyjęcia karty. Bo jej się skojarzyło...

188
Podziel się

Revolut udostępnił swoim klientom tęczową kartę. Jeden z jej posiadaczy doświadczył przykrego zdarzenia. Gdy kasjerka ujrzała kolor karty, odmówiła przyjęcia płatności.

Kasjerka z Mazowsza odmówiła przyjęcia karty. Bo jej się skojarzyło...
Chciał zapłacić tęczową kartą. Kasjerka odmówiła (Twitter, Revolut)
bDotqZxN

Pan Paweł chciał zapłacić tęczową kartą w lodziarni za lody. Gdy wyjął ją z portfela, kasjerka odmówiła przyjęcia płatności. To dlatego, że skojarzyła ją z ideologią LGBT. Jak informuje portal dobreprogramy.pl, sytuacja miała miejsce w Warszawie.

Mężczyzna oczywiście próbował wszystko wyjaśnić ekspedientce, ale ta nawet nie chciała go słuchać. Twardo stała przy tym, że płatności taką kartą nie przyjmie. A przecież spełnia ona taką samą funkcję jak każda inna. Tyle tylko że jest tęczowa.

Co zrobił pan Paweł? Postanowił zrezygnować z zakupu lodów w feralnym miejscu. Na zimny przysmak udał się kawałek dalej.

bDotqZxP
Zobacz także: Łukasz Szumowski o oskarżeniach posłanki PO. Nazwała go oszustem

Banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów

W wielu bankach możemy stworzyć sobie taką kartę, jaka tylko nam się zamarzy. Najpopularniejsi dostawcy usług bankowych pozwalają np. na dodawanie własnych grafik czy zdjęć. Revolut też chce urozmaicać swoją ofertę i wprowadza karty w różnych odsłonach.

W lipcu Revolut wypuścił kolejną serię tęczowych kart. To z okazji światowego miesiąca Pride. Fintech chce w ten sposób wesprzeć społeczność LGBT+. Taki plastik może uzyskać każdy, kto wpłaci 15 złotych na rzecz ILGA-Europe. Oferta jest limitowana.

Czytaj także:

bDotqZxV
bDotqZyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(188)
Maka
5 miesięcy temu
No i się zaczyna. Kiedyś tęcza kojarzyła się z czym? Z szczęściem z piękną przyrodą ogólnie z czymś fajnym. Teraz ? Z paradami gdzie chodzi się ze sztucznymi penisami na głowie. Ludzie powariowali ...
Eeeee
5 miesięcy temu
Dopóki ten magiczny "pan Paweł" nie wskazał miejsca, w którym doszło do zdarzenia, historyjka jest dziennikarskim palcowym wysysem typowym dla sezonu ogórkowego, obliczonym na sianie fermentu.
Obserwator
5 miesięcy temu
Dobrze że chciał kupić A nie zrobić.....
bDotqZyr
Arczikus
5 miesięcy temu
Informacja straszną, druzgocąca jak jakość tego portalu
Budka
5 miesięcy temu
I tak przez najbliższe trzy lata!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (188)
Gin
5 miesięcy temu
500+,13 ste emerytury, LGBT, w kółko te same tematy. Jedni narzekają na drugich. Rzygać się chce. Chyba stąd bierze się ta "nienawiść", za dużo tego. Jeśli to był lokal kobiety - kasjerki to rzeczywiście mogła nie obsłużyć. Ale jeśli jest tam pracownikiem to niestety własne poglądy odkładamy na bok
Leoniusz
5 miesięcy temu
Zwykły pic dla podburzenia czytelników . Płacę od kilkudziesięciu lat kartą i nigdy nie dawałem karty (Taka jest wymagana reguła !!) kasjerce . Od kiedy kasjer jest upoważniony do kontroli karty ??? Kasjer sprawdza czy transakcja przebiegła prawidłowo . Co za bzdury ktoś wymyślił ale jak widać temat chwytliwy widząc liczbę komentarzy ZA i przeciw . Tak się kształtuje poprawność polityczną kreując jednocześnie podział społeczeństwa i nienawiść .
Ewa
5 miesięcy temu
Dobrze pani zrobiła jest pani wzorowa Polką tak trzymać gratulacje teraz rząd powinien wziąć się za ten bank i solidnie ukarać !!!
Na tace dajta
5 miesięcy temu
W ROI by było tak nagranie , świadek, claim 3 miechy sprawa, odszkodowanie 30 tyś euro i darmowa kryptoreklama lodziarni , pani zdziwiona.
Deka
5 miesięcy temu
Tęcza to nie tylko symbol członków LGBT. To także znak przymierza Boga z ziemią, znak radości, albo po prostu dobór kolorów. Kobieta za kasą ma spaczone myślenie i moim zdaniem powinna odpowiadać za obrazę uczuć tego czlowieka. Wielu ludzi kupuje tęczowe rzeczy (koszulki, torby, gadzety) ponieważ lubi kolory i nie ma to nic wspólnego z ideologią. Ot co.
miko1
5 miesięcy temu
Tragedia mieszkam w Irlandii Pln.tecza to symbol wsparcia NHS ich opieki zdrowotnej w oknach domow dzieci przyklejaja namalowana tecze ///
Inn
5 miesięcy temu
Ciekawe co robi, kiedy widzi na niebie tęczę. Trzy zdrowaski i splunięcie przez ramię?
kkk
5 miesięcy temu
ta pani ciągle pracuje?
bDotqZyj
dsa
5 miesięcy temu
No ja TAKIEJ KART TO BYM SIE WSTYDZIL I JA SPALIL !!!
Endi
5 miesięcy temu
Gdybym taką dostał z banku od razu wrzuciłbym do niszczarki i zrezygnował z usług.
michal
5 miesięcy temu
Niestety ale pedały zepsuły tęczę. gdyby nie byli tak agresywni i nie tolerancyjni nie byłoby takich historii
Przemek
5 miesięcy temu
Jeśli to prawda, babę wywalić. A swoją drogą - co za głąb płaci 15 zł za taką beznadziejną ideologię? I thebill z kartą, i kasjerka to skończone, tępe dzidy z dwóch stron barykady.
xD hehe
5 miesięcy temu
No i Pan Paweł... xD
Rob
5 miesięcy temu
Kupujący mógł wezwać patrol policji i pani ekspedientka została by ukarana mandatem karnym za odmowę sprzedaży. Jest to wykroczenie. Ciekawe co w tedy by powiedziała.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić