Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Koronawirus w Polsce. Ostry komentarz eksperta. "To jest idiotyzm i mówię to świadomie"

289

Koronawirus wciąż dokucza Polakom. Ciągle pojawiają się informacje na temat nowych zakażeń np. po weselach. Działania władz w dosadny sposób krytykuje profesor Krzysztof Simon.

Koronawirus w Polsce. Ostry komentarz eksperta. "To jest idiotyzm i mówię to świadomie"
Krzysztof Simon grzmi. W dosadny sposób krytykuje decyzje polityków (East News)

Obostrzenia dotyczące organizacji wesel zostały poluzowane 6 czerwca. Może w nich brać udział maksymalnie 150 osób. Nie trzeba zakrywać ust i nosa ani też zachowywać dystansu społecznego.

Kolejne ograniczenia mają zostać zdjęte 17 lipca. Od tego dnia w imprezach masowych będzie mogło uczestniczyć ponad 150 osób. Są jednak warunki. Trzeba będzie zakrywać twarz, a także zachowywać dystans.

Zobacz także: Koronawirus znów się wymknął spod kontroli. Prof. Simon: "Przygotowujmy się na najgorsze"

Koronawirus w Polsce. Ekspert nie ma złudzeń - to wina polityków!

Profesor Krzysztof Simon jest przekonany, że epidemia nie wygasła jeszcze w naszym kraju ze względu na niewłaściwe decyzje polityczne. Po raz kolejny sugeruje, że pospieszono się ze zdejmowaniem niektórych obostrzeń.

Epidemia z nami zostaje przez błędne decyzje polityczne. Zupełne poluzowanie takich spotkań to jest idiotyzm i mówię to świadomie. Kto podjął decyzję, żeby tak to odkręcić? Kto za to odpowie w tym kraju? U nas nie ma osób odpowiedzialnych za błędne decyzje - mówił profesor Simon na antenie Radia Zet.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić