Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Kim Dzong Un chudnie w oczach. "Je coraz mniej"

62
Podziel się

Agencja rządowa Korei Północnej opublikowała niedawno nowe zdjęcia, na których widać, że koreański dyktator znów wyraźnie stracił na wadze.

Kim Dzong Un chudnie w oczach. "Je coraz mniej"
Kim Dzong Un chudnie w oczach. Ma poważne problemy? (YouTube)
bFdLeVGt

To nie pierwsze spekulacje na temat stanu zdrowia przywódcy Korei Północnej. Już w listopadzie media informowały, że w ciągu ostatnich miesięcy Kim Dzong Un schudł około 20 kilogramów.

Według ekspertów NK News mogło to być spowodowane poważną chorobą. Istnieje też stanowisko, że dyktator dobrowolnie przeszedł na dietę lub przeszedł operację zmniejszania żołądka, ponieważ jego nadwaga była zbyt dużym zagrożeniem dla zdrowia.

bFdLeVGv

Kim Dzong Un coraz rzadziej pojawia się publicznie. Agencja rządowa opublikowała niedawno nowe zdjęcia, na których widać, że koreański dyktator znów wyraźnie stracił na wadze. Fotografie zostały zrobione na kluczowym spotkaniu partii rządzącej, na którym podejmowano decyzje polityczne ws. COVID-19.

Kwestie zdrowotne to nie jedyny problem koreańskiego przywódcy. Korea Północna zmaga się z narastającymi kryzysami gospodarczymi spowodowanymi przez blokady związane z pandemią oraz sankcjami związanymi z programem broni jądrowej.

Władze w Pjongjangu starają się opanować rosnące ceny towarów, a braki lekarstw przyspieszyły szerzenie się chorób. Brakuje nawet papieru do drukowania pieniędzy.

bFdLeVGB

Przywódca w żałobie

Przypomnijmy, że w wieku 101 lat zmarł najmłodszy brat Kim Ir Sena, "ojca założyciela" Korei Północnej. Obecny przywódca Kim Dzong Un "wysłał wieniec pogrzebowy i wyraził największy żal z powodu jego śmierci.

Zobacz także: Kolejny wniosek Ziobry. "Przyznał się do błędu"?
bFdLeVGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(62)
Metro66
2 tyg. temu
Jak Kamiński od Tuska .
bl.
2 tyg. temu
Wystarczy nie żreć, wystarczy nie kraść, jeszcze tam parę przykazań można znaleźć. No ale nie po to my szli do polytyki!
Lol
2 tyg. temu
Niech go jak najmniej. Wcale
bFdLeVGX
australopitek
2 tyg. temu
zycze mu na nowy rok by postawiono go na cokol
Dobrze
2 tyg. temu
To jak zejdzie to wladze przejmie jego siostra- niebrzydka szczupla laska
Aleksander
2 tyg. temu
Aby mu w kich poszło te krzywdy co ludziom zrobił, a u nas tez by kilkom się przydał schudnąć na dobre morze lepiej by było a raczej na pewno by tego kraju tak nie wyniszczali.
Tomek
2 tyg. temu
Jakby jeszcze Łukaszenko i Kaczyński przestali jeść to byłoby super. 3 obłąkanych mmuszkieterów nie pasujących do czasów w których żyją. Aż dziwne, że nie rodzina
janek
2 tyg. temu
A co niepokojącego w złym wygladzie tego potworka? Przeciwnie, rzekłbym. To pocieszające.
Wania
2 tyg. temu
Czyli bieda zajrzała Kimowi w oczy.
Paweł
2 tyg. temu
Jak mógł przestać jeść jak on kupy nie robi.
ott
2 tyg. temu
zaczął dbać o zdrowie
Czytelnik
2 tyg. temu
A tak na prawdę to nam daleko do Korei północnej. My do nich to jesteśmy trzecim światem. Ale kto nie widział na własne oczy i tylko słucha amerykańskiej propagandy to myśli że tak bardzo źle jest u nich. Zobaczymy jak policjant świata wprowadzi embargo do towarów ze świata i nie da nam nic kupić jak my będziemy wyglądali, od razu powiem ze znacznie gorzej.
Czesio
2 tyg. temu
Jak prezydent USA to taki chodzący i trzęsący szkielet to nikt nie pisze ze prezydent choruje i nie dojada. A na Kima od razu z hukiem że jest strasznie chory i niknie w oczach tak jakby nie mógł się sam odchudzać. Widoczne wprowadził dietę i to wszystko.
bFdLeVGP
xyz
2 tyg. temu
podobny to towarzysza prezesa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić