To koniec! Kim Kardashian przekazała smutną wieść

74

Na Instagramie Kim pojawiły się informacje, które zasmuciły wielu jej fanów. Celebrytka kończy udział w popularnym show "Z kamerą u Kardashianów". Show, dzięki któremu zaistniała w świadomości widzów jako gwiazda.

To koniec! Kim Kardashian przekazała smutną wieść
(Getty Images)

Produkcja show skończy się wkrótce, a ostatni sezon wyemitowany zostanie 2021 roku. "Z kamerą u Kardashianów" nadawany był przez 14 lat, podczas których niejednokrotnie bito milionowe rekordy popularności poszczególnych odcinków. Nagrano przez ten czas 20 sezonów reality show.

Kim Kardashian, a także jej siostry dzięki programowi wypromowały swoje osoby oraz marki swoich kosmetyków i ubrań. Stały się bardzo sławne i bogate. Jedna z najbardziej popularnych sióstr, Kim, w międzyczasie wyszła za wpływowego rapera Kanyego Westa.

Bez programu "Z kamerą u Kardashianów" nie byłabym tam, gdzie jestem dzisiaj. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali i wspierali mnie i moją rodzinę przez ostatnie 14 niesamowitych lat. To ten program uczynił nas tymi, kim jesteśmy i na zawsze pozostanę dłużna każdemu, kto odegrał rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia na zawsze - napisała na Instagramie Kim.

Kim Kardashian nie kryła wzruszenia z powodu rozstania z programem. Post pisała "z ciężkim sercem".

Fani nie mogą doczekać się emisji ostatniego sezonu. Przy okazji widzowie podziękowali Kim Kardashian i całej jej rodzinie za dzielenie się przez lata momentami ze swojego życia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Tykające bomby zegarowe. Znajdują się w wiecznej zmarzlinie
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić