Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Klapki Kubota znowu w Biedronce. Wraca hitowa promocja. Cena zaskakuje

0

Wydaje się, że praktycznie każdy przynajmniej raz w życiu miał na stopach klapki Kubota. To kultowy produkt, który jest ceniony przez wielu Polaków. Od 15 czerwca kupimy go w Biedronce za niewielkie pieniądze.

Klapki Kubota znowu w Biedronce. Wraca hitowa promocja. Cena zaskakuje
Hitowa promocja w Biedronce (Getty Images)

Klapki Kubota można kupić w Biedronce za 19,99 zł. Popularny dyskont oferuje je w trzech wariantach kolorystycznych: morskim, niebieskim i czerwonym. Każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie.

Tym razem Biedronka zdecydowała się na przecenienie jeszcze jednego produktu tej popularnej marki. We wspomnianym sklepie otrzymamy również dwupak skarpet. Cena jest identyczna jak klapek - niespełna 20 złotych.

Zobacz także: Cztery postępowania przeciwko Biedronce. UOKIK gromadzi materiał dowodowy

Hitowa promocja klapek Kubota

W zeszłym roku Biedronka również oferowała klapki Kubota w promocyjnej cenie 19,99 zł. Wówczas Polacy rzucili się na nie jak na ciepłe bułeczki.

Przed rokiem aż 70 proc. klapek sprzedało się już w pierwszym dniu obowiązywania promocji. Mało tego, w większości sklepów produkt ten rozszedł się w mgnieniu oka.

Klapki marki Kubota cieszą się dużym uznaniem w oczach Polaków. Wydaje się, że są chętnie kupowane głównie ze względu na atrakcyjną cenę. Należy przewidywać, że także tym razem zainteresowanie promocją będzie niesamowicie duże.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić