Kobieta napiła się wody z toalety. Wszyscy zaczęli bić jej brawo

14

Sieć obiegło bardzo nietypowe wideo. Sprzątaczka, będąc pewna swego kunsztu, zaprezentowała wysoki standard czystości. Nagrywana kobieta udowodniła go, wypijając szklankę wody z toalety.

Kobieta napiła się wody z toalety. Wszyscy zaczęli bić jej brawo
Kobieta napiła się wody z toalety (Weibo, Ren Jian Fen Zi)

W sieci pojawiło się nagranie z Chin, które wzbudza wielkie kontrowersje. Widać na nim pracownicę firmy sprzątającej, która zrobiła coś niewyobrażalnego. Chcąc udowodnić, że wyśmienicie wysprzątała jeden z apartamentów, napiła się wody z toalety. 32-sekundowe nagranie wprowadza w osłupienie i jest dostępne na jednym z chińskich portali.

Wideo pokazuje gigantyczne różnice kulturowe między Chinami a Europą. Potwierdza to fakt, że całej prezentacji przyglądała się grupa przełożonych kobiety, która najwidoczniej nie miała nic przeciwko. Jakby tego było mało, po wypiciu płynu sprzątaczka otrzymała od nich gromkie brawa. Należy pamiętać, że woda w toalecie miała zapewne kontakt z silnymi środkami chemicznymi i było to niebezpieczne dla zdrowia.

Chińskie media skontaktowały się z firmą, w której pracuje kobieta. Rzecznik prasowy przyznał, że kobieta robi to z własnej woli od dwóch lat. Dodał również, że dzięki temu jest ona przykładem dla innych pracowników. Wideo najprawdopodobniej trafiło do sieci od jednego ze zdziwionych klientów firmy.

Zobacz także: Użył zapalniczki w magazynie bawełny. Rezultat był łatwy do przewidzenia
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić