o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Konferencja premiera. Zapadła decyzja w sprawie kościołów

77
Podziel się

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w czwartek odbyła się konferencja premiera, podczas której poinformowano o nowych restrykcjach. Nowe zasady będą obowiązywać między innymi kościoły i sklepy.

Konferencja premiera. Zapadła decyzja w sprawie kościołów
(PAP)
bDYjPQAB

Koronawirus nie zwalnia. Po roku walki z zarazą znów znajdujemy się w dramatycznym miejscu. Raporty przekraczają już wyznaczone jako granicę kryzysową 30 tys. dobowych zakażeń COVID-19. W czwartek odbyła się konferencja premiera, podczas której poinformowano o nowych obostrzeniach.

Przed nami twardy lockdown

Wśród nich zmniejszenie liczby osób przebywających w sklepach i kościołach. Do tej pory ma 15 mkw na terenie sklepu czy świątyni mogła przebywać jedna osoba. Teraz limit ten został zaostrzony. Na 20 mkw w kościołach i sklepach przebywać może jedna osoba z zachowaniem dystansu min. 1,5 m od drugiej.

bDYjPQAD
Ograniczenie mobilności, ograniczenie swobód gospodarczych jest konieczne - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji.

Czwartkowy raport dobowy zmroził krew w żyłach - padł kolejny rekord. Poinformowano o 34 151 nowych przypadkach zakażenia COVID-19. Sytuacja na ten moment najgorzej ma się w woj. śląskim (5430), mazowieckim (5104) i wielkopolskim (3334).

bDYjPQAJ
Zobacz także: Nowe obostrzenia pewne? Gorycz członka rady przy premierze Morawieckim
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYjPQBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
wiara
miesiąc temu
Niech ten opozjonista zajmie się swoją rodziną a nie Premierem bo o zdrowie rozumem do Premiera to daleka droga
Rydzyk
miesiąc temu
"Bo to, co się w życiu liczy, to się nazywa kasa..."
Anna
miesiąc temu
co miały znaczyć słowa REZERWUAR i wiecie co znaczy a tego słowa użył premier
bDYjPQBf
OENEREK
miesiąc temu
AHA
ada
miesiąc temu
No bo jak inaczej, taca pusta to z czego utrzymają dzieci.
ada
miesiąc temu
No bo jak inaczej, taca pusta to z czego utrzymają dzieci.
dada
miesiąc temu
co z Bazarami tam nikt nie przestrzega ochrony - maseczki bzdura, dystans bzdura, jeden o drugiego ociera się robiąc zakupy.Brudnymi łapami maca się jabłka, pomidory i inne artykuły spożywcze. Bazar Wolumen w Warszawie otwarty codziennie sprzedają na nim warzywa ale niedziela to kosmos owszem jest sprzedaż wszystkiego oprócz artykułów spożywczych. W Niedzielę Bazar powinien być zamknięty tak jak wszystkie sklepy ze względu na pandemię. To jest wylęgarnia wirusów.
Ała
miesiąc temu
TACA UCIEKA... 😳
Analityk
miesiąc temu
Działania pozorowane, niepełne i mocno spóźnione. Podam przykład Irlandii gdzie od 13 miesięcy wszystkie puby są zamknięte, kościoły też. Od ponad trzech miesięcy: - czynne są tylko sklepy spożywcze, - od swojego miejsca zamieszkania można oddalić się na max. 5 km, - zakaz podróży zagranicznych /poza nielicznymi wyjątkami/, a za jego złamanie grzywna 2.000 euro /dla informacji w UK kara ta wynosi 5.000 funtów/,- po przybyciu do kraju testy i dwa tygodnie obowiązkowej kwarantanny. Szkoły i przedszkola funkcjonują normalnie. W liczbie ludności przebijamy Irlandię razy 8, a w liczbie zarażonych razy 120 !
gość
miesiąc temu
Jestem za godziną policyjną ,na co czekają to jest tragedia . Sklepy tylko do godziny 18 ,rano od godz 8 i koniec kropka . Soboty niedziele nieczynne sklepy wszystkie .
Gerard
miesiąc temu
W KOŚCIOŁACH NIE MOŻNA SIĘ ZARAZIĆ JAKIMŚ WIRUSEM BO KAPŁANI SĄ OBMYWANI. LA WAWO. I MAJĄ ZAPASY WODY ŚWIĘCONEJ
antoni
miesiąc temu
POganie nadal atakują ale już nie długo bo koniec gatunku ludzkiego na ziemi jest bardzo bliski biada wam grzesznicy!!!
aza
miesiąc temu
Szatan rządzi !!!!
bDYjPQAX
RTE
miesiąc temu
To Bóg ustanowił kwarantannę : Księga liczb rozdział 12 wersety 14 i 15 „14 Wówczas Jahwe (imię Boże wg przekładu kard. Wyszyńskiego) rzekł do Mojżesza: „Gdyby ojciec splunął jej w twarz, czyż nie byłaby upokorzona przez siedem dni? Niech na siedem dni zostanie poddana kwarantannie poza obozem, a potem niech zostanie przyjęta”. 15 Toteż Miriam została na siedem dni poddana kwarantannie poza obozem i lud nie wyruszył, dopóki Miriam nie została przyjęta.” Komunia i spowiedź jest niezgodna z naukami Jezusa. Ani Jezus ani apostołowie nikogo nigdy nie spowiadali. Spowiedź wymyślił kk w X w. aby kontrolować wiernych. Kwarantannę pierwszy ustalił Bóg w czasach starożytnych , poczytajcie księgę Powtórzonego Prawa , jakie były ostre wymogi dotyczące kwarantanny przy chorobach zakaźnych . Nie narażajcie ludzi na zarażanie podczas pobytu w kościele.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić