o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Konferencja premiera. Zapadła decyzja w sprawie kościołów

77
Podziel się

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w czwartek odbyła się konferencja premiera, podczas której poinformowano o nowych restrykcjach. Nowe zasady będą obowiązywać między innymi kościoły i sklepy.

Konferencja premiera. Zapadła decyzja w sprawie kościołów
(PAP)
bECWukKt

Koronawirus nie zwalnia. Po roku walki z zarazą znów znajdujemy się w dramatycznym miejscu. Raporty przekraczają już wyznaczone jako granicę kryzysową 30 tys. dobowych zakażeń COVID-19. W czwartek odbyła się konferencja premiera, podczas której poinformowano o nowych obostrzeniach.

Przed nami twardy lockdown

Wśród nich zmniejszenie liczby osób przebywających w sklepach i kościołach. Do tej pory ma 15 mkw na terenie sklepu czy świątyni mogła przebywać jedna osoba. Teraz limit ten został zaostrzony. Na 20 mkw w kościołach i sklepach przebywać może jedna osoba z zachowaniem dystansu min. 1,5 m od drugiej.

bECWukKv
Ograniczenie mobilności, ograniczenie swobód gospodarczych jest konieczne - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji.

Czwartkowy raport dobowy zmroził krew w żyłach - padł kolejny rekord. Poinformowano o 34 151 nowych przypadkach zakażenia COVID-19. Sytuacja na ten moment najgorzej ma się w woj. śląskim (5430), mazowieckim (5104) i wielkopolskim (3334).

bECWukKB
Zobacz także: Nowe obostrzenia pewne? Gorycz członka rady przy premierze Morawieckim
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECWukKW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
wiara
6 miesięcy temu
Niech ten opozjonista zajmie się swoją rodziną a nie Premierem bo o zdrowie rozumem do Premiera to daleka droga
Rydzyk
6 miesięcy temu
"Bo to, co się w życiu liczy, to się nazywa kasa..."
Anna
6 miesięcy temu
co miały znaczyć słowa REZERWUAR i wiecie co znaczy a tego słowa użył premier
bECWukKX
OENEREK
6 miesięcy temu
AHA
ada
6 miesięcy temu
No bo jak inaczej, taca pusta to z czego utrzymają dzieci.
ada
6 miesięcy temu
No bo jak inaczej, taca pusta to z czego utrzymają dzieci.
dada
6 miesięcy temu
co z Bazarami tam nikt nie przestrzega ochrony - maseczki bzdura, dystans bzdura, jeden o drugiego ociera się robiąc zakupy.Brudnymi łapami maca się jabłka, pomidory i inne artykuły spożywcze. Bazar Wolumen w Warszawie otwarty codziennie sprzedają na nim warzywa ale niedziela to kosmos owszem jest sprzedaż wszystkiego oprócz artykułów spożywczych. W Niedzielę Bazar powinien być zamknięty tak jak wszystkie sklepy ze względu na pandemię. To jest wylęgarnia wirusów.
Ała
6 miesięcy temu
TACA UCIEKA... 😳
Analityk
6 miesięcy temu
Działania pozorowane, niepełne i mocno spóźnione. Podam przykład Irlandii gdzie od 13 miesięcy wszystkie puby są zamknięte, kościoły też. Od ponad trzech miesięcy: - czynne są tylko sklepy spożywcze, - od swojego miejsca zamieszkania można oddalić się na max. 5 km, - zakaz podróży zagranicznych /poza nielicznymi wyjątkami/, a za jego złamanie grzywna 2.000 euro /dla informacji w UK kara ta wynosi 5.000 funtów/,- po przybyciu do kraju testy i dwa tygodnie obowiązkowej kwarantanny. Szkoły i przedszkola funkcjonują normalnie. W liczbie ludności przebijamy Irlandię razy 8, a w liczbie zarażonych razy 120 !
gość
6 miesięcy temu
Jestem za godziną policyjną ,na co czekają to jest tragedia . Sklepy tylko do godziny 18 ,rano od godz 8 i koniec kropka . Soboty niedziele nieczynne sklepy wszystkie .
Gerard
6 miesięcy temu
W KOŚCIOŁACH NIE MOŻNA SIĘ ZARAZIĆ JAKIMŚ WIRUSEM BO KAPŁANI SĄ OBMYWANI. LA WAWO. I MAJĄ ZAPASY WODY ŚWIĘCONEJ
antoni
6 miesięcy temu
POganie nadal atakują ale już nie długo bo koniec gatunku ludzkiego na ziemi jest bardzo bliski biada wam grzesznicy!!!
aza
6 miesięcy temu
Szatan rządzi !!!!
bECWukKP
RTE
6 miesięcy temu
To Bóg ustanowił kwarantannę : Księga liczb rozdział 12 wersety 14 i 15 „14 Wówczas Jahwe (imię Boże wg przekładu kard. Wyszyńskiego) rzekł do Mojżesza: „Gdyby ojciec splunął jej w twarz, czyż nie byłaby upokorzona przez siedem dni? Niech na siedem dni zostanie poddana kwarantannie poza obozem, a potem niech zostanie przyjęta”. 15 Toteż Miriam została na siedem dni poddana kwarantannie poza obozem i lud nie wyruszył, dopóki Miriam nie została przyjęta.” Komunia i spowiedź jest niezgodna z naukami Jezusa. Ani Jezus ani apostołowie nikogo nigdy nie spowiadali. Spowiedź wymyślił kk w X w. aby kontrolować wiernych. Kwarantannę pierwszy ustalił Bóg w czasach starożytnych , poczytajcie księgę Powtórzonego Prawa , jakie były ostre wymogi dotyczące kwarantanny przy chorobach zakaźnych . Nie narażajcie ludzi na zarażanie podczas pobytu w kościele.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić