Kontrowersyjny kandydat Konfederacji. Leczenie raka tymiankiem i zabójcze 5G

32

Sporo kontrowersji budzi "dwójka" Konfederacji w wyborach do Sejmu w okręgu 7 (Zamość, Biała Podlaska i okoliczne powiaty). Bogusław Domański prowadzi sklep, w którym sprzedaje specyfiki na leczenie raka, a także ostrzega przed śmiercionośnym wpływem łączności 5G na ludzi.

Kontrowersyjny kandydat Konfederacji. Leczenie raka tymiankiem i zabójcze 5G
Bogusław Domański, kandydat Konfederacji z okręgu nr 7 (Facebook, Bogusław Domański)

W ostatnich tygodniach sporo zainteresowania budzą kandydaci do Sejmu z list Konfederacji. Często wyróżniają się bowiem dość oryginalnymi poglądami na różne, popularne tematy.

Nie inaczej jest w przypadku Bogusława Domańskiego. To "dwójka" na liście Konfederacji w okręgu nr 7, obejmującym Zamość, Chełm, Białą Podlaską i sąsiadujące powiaty. Jak się okazuje, jego przedsiębiorcza działalność jest bardzo kontrowersyjna, zwłaszcza w kontekście zdrowia.

Leczenie raka tymiankiem i piołunem

Domański prowadzi własny sklep internetowy, który sprzedaje wyroby lecznicze. Jednocześnie zachwala on leczenie raka z wykorzystaniem ziołowych preparatów, np. piołunu. Co więcej, propaguje on leczenie nowotworów za pomocą szałwii czy tymianku:

Szałwia - problemy onkologiczne. Nawet ludzie czasami nie wiedzą, że mają jakieś komórki nowotworowe. Po kąpaniu w tej szałwii wychodzą jakieś tam siniaki - to znaczy, że te komórki nowotworowe miał ktoś na nodze, na rękach często (...) Tymiankowy (olejek - przyp.red.) na HPV, który często u kobiet powoduje rakogenne sprawy, to ten tymianek to usuwa w ciągu siedmiu dni - wystarczy kąpanie i wirus jest usunięty z organizmu - twierdzi Domański.

Na Facebookowym profilu Domańskiego pojawiają się także inne kontrowersyjne treści. Kandydat Konfederacji ostrzega przed śmiercionośnym wpływem technologii 5G, a także promuje treści stojące w opozycji do kwestii szczepień (także tych obowiązkowych).

Nie brak także treści nawołujących do zaprzestania pomocy Ukrainie. Ponadto profil zawiera treści odnoszące się m.in. do tematyki czipowania ludzi czy też człowieczych hodowli, a także żydowskich spisków.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić