Karolina Woźniak| 

Koronawirus. Gwiazdy "Chirurgów" i "Dra House'a" dziękują lekarzom i pielęgniarkom

0

Personel medyczny każdego dnia odważnie toczy walkę z koronawirusem. Pandemia diametralnie zmieniła nasze życie - wprowadzono ograniczenia w poruszaniu się i zalecono pozostanie w domach. To jednak nie dotyczy lekarzy i pielęgniarek, którzy chodzą do pracy i ratują życie. Aktorzy i aktorki, którzy są znani ze słynnych seriali medycznych, zdecydowali się podziękować służbie zdrowia.

Aktorzy z seriali takich jak "Chirurdzy" i "Dr House" złożyli podziękowania prawdziwym lekarzom i pielęgniarkom.
Aktorzy z seriali takich jak "Chirurdzy" i "Dr House" złożyli podziękowania prawdziwym lekarzom i pielęgniarkom. (Kadr z serialu "Chirurdzy")

Pomysłodawczynią pomysłu była Olivia Wilde, która grała "Trzynastkę" w popularnym serialu "Dr House". Wideo, w którym jej koledzy z planu i inni serialowi lekarze, pojawiło się na jej profilu na Instagramie.

Koronawirus. Gwiazdy "Chirurgów", "Dr House'a" i "Ostrego dyżuru" dziękują lekarzom

Najbliżej do lekarza było mi wtedy, gdy ubierałam kostium. I mimo że to bardzo blisko, to to jednak nie to samo - zaczyna aktorka.

Zaraz po niej nagraniu pojawiają się znani aktorzy. Widzimy m.in. Patricka Dempsey'a, który w "Chirurgach" wcielił się w Dereka Shepherda, najlepszego neurochirurga, Lisę Edelstein, która w "Doktorze Housie" zagrała Lisę Cuddy.

Podziękowania lekarzom składają również inni aktorzy "Dra House'a": Omar Epps, Jennifer Morrison, Kal Pen i Peter Jacobson. Wyrazy uznania złożyli również aktorzy z "Ostrego dyżuru". Julianna Margulies, która wcieliła się w pielęgniarkę Carol w serialu, podziękowała lekarzom i pielęgniarkom za ich pracę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nagranie wyświetlono ponad 830 tys. razy. Na całym świecie potwierdzono już przeszło 1,5 mln przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło ponad 88 tys. ludzi, a przeszło 330 tys. uznano za wyzdrowiałych.

Zobacz także: Koronawirus. Polska. Łukasz Szumowski zaśmiał się po przywołaniu obaw Donalda Tuska. "Może czegoś nie wiem"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić