Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia nie będzie podawać kluczowych informacji. W sieci zawrzało

5
Podziel się

Ministerstwo Zdrowia po raz kolejny wprowadza zmiany w zakresie informowania o rozwoju epidemii koronawirusa w naszym kraju. Od soboty raporty będą zdecydowanie krótsze.

Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia nie będzie podawać kluczowych informacji. W sieci zawrzało
Koronawirus w Polsce. Nowa strategia komunikacyjna Ministerstwa Zdrowia (PAP)
bEIGnTwB

Ministerstwo Zdrowia od początku epidemii koronawirusa informuje o jej rozwoju za pośrednictwem Twittera. Sposoby przekazywania raportów były jednak zmieniane. Modyfikacji ulegała zarówno liczba komunikatów, czas ich publikacji, jak i schemat.

W ostatnim czasie resort zdrowia przekazywał dość szczegółowe wiadomości. Były komunikaty zawierające informacje m.in. o nowych przypadkach z uwzględnieniem podziału na województwa czy też szczegółowe komunikaty o zgonach.

bEIGnTwD

Teraz Ministerstwo Zdrowia skraca swoje raporty. Nie będzie już prezentować szczegółowych danych dotyczących osób zmarłych.

W związku z wydłużającą się formą przekazywanych komunikatów nt. koronawirusa, od soboty, raporty dotyczące zakażeń nie będą zawierać szczegółowych danych dot. osób zmarłych. W raportach będziemy informować o liczbie osób zmarłych z powodu COVID-19 oraz o liczbie zmarłych z powodu nałożenia się zakażenia koronawirusem na inne choroby współistniejące - podało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia ostro skrytykowane

Nie wszystkim spodobał się pomysł Ministerstwa Zdrowia. Zmianę dotyczącą sposobu prezentowania raportów skrytykowała chociażby Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, posłanka Lewicy.

bEIGnTwJ
Daleko mi do geniuszy cyfryzacji z Ministerstwa Cyfryzacji, jak Mateusz Morawiecki i Adam Andruszkiewicz, ale nieśmiało podpowiem Ministerstwo Zdrowia, że posiada, uwaga, STRONĘ INTERNETOWĄ, gdzie może zamieszczać swoje raporty w formie 'wydłużonej', na portalu Twitter dodając, uwaga, HIPERŁĄCZE - skomentowała na Twitterze.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIGnTxe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Xxx
rok temu
To jest żadna łaska, przedstawianie faktow
Polak
rok temu
Niech nie podają bo to i tak kłamstwo .
Szatan
rok temu
Bzdura bzdet. Rządzący jak możecie polski naród tak niszczyć? To co było wypracowane przez tyle lat Kaczyński zniszczył w mgnieniu oka tyle podatków nie było nigdy od deszczu burzy i pierdzenia. Teraz covid,grypa niszczycielka gospodarki. Z jednej strony wirus kończy gospodarkę a z drugiej stoi Kaczyński z piątką dla zwierząt. Który wirus gorszy ten niewidoczny czy ten na dwóch nogach?
bEIGnTxf
max
rok temu
Ooooo, propaganda już nieskuteczna? :)
Kris
rok temu
Będzie można jeszcze lepiej fałszować wyniki po to żeby jak najdłużej trzymać ludzi w kagańcach i niszczyć polską gospodarkę . Masoneria już czeka z programami pomocowymi ale żeby to się udało musi być nędza , upadek . Restauracje , parki rozrywki , siłownie całe branże mają upaść poprzez zamykanie szkół , przedszkoli i niekontrolowany dodruk pieniądza oraz szalejącą inflację . Wszystko w imię odmiany grypy , którą ktoś upakował w odpowiedni produkt i sprzedaje na cały świat wpuszczając jak jeźdźca apokalipsy mającego zniszczyć dany kraj i przede wszystkim jego gospodarkę .Liczba zgonów mniejsza niż w zeszłym roku , statystki grypowe oczywiste grypa zanikła zastapił ją teraz modny COVID . Ludzie nie wymieniają informacji między sobą tylko przyjmują tą papkę informacyjną , która nań serwują decydenci . Skutki będą potworne tenisie nie da już odwrócić
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić