Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Koronawirus w kościele w Radomiu. Proboszcz zarażony. Co z wiernymi?

83
Podziel się

W niedziele proboszcz jednej z parafii poznał wyniki testów na koronawirusa. Okazało się, że wynik był pozytywny. Kościół zostanie zdezynfekowany, ale co z wiernymi?

Koronawirus w kościele w Radomiu. Proboszcz zarażony. Co z wiernymi?
Proboszcz jednej z parafii w Radomiu jest zakażony koronawiursem. (Facebook, Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu)
bEURVBed

Osoby, które miały kontakt z proboszczem, również są zakażone koronawirusem? Sanepid z Radomia udostępnił wiadomość, która może okazać się pomocna.

Koronawirus w Radomiu. Proboszcz jednej z parafii zakażony. Co z wiernymi?

Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Radomiu poinformował o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. O tym, że msza święta nie odbędzie się w poniedziałek, również poinformowano wiernych - wszystko przez dezynfekcję kościoła. Msze mają jednak wrócić już dzisiaj, 14 lipca.

bEURVBef

Służby sprawdzają, kto mógł mieć kontakt z zakażonym proboszczem. Sanepid twierdzi, że nie ma powodów do paniki, ale wierni powinni bacznie obserwować stan zdrowia. Jeśli pojawią się niepokojące objawy, należy skontaktować się z sanepidem.

Sanepid prosił także o podanie do publicznej wiadomości, aby parafianie, którzy mieli ze mną w ostatnim czasie kontakt na mszach świętych, obserwowali swój stan zdrowia. Proszę o modlitwę w intencji wszystkich zarażonych i za naszą parafię - napisano na Facebooku Parafii Matki Bożej Bolesnej w Radomiu.
bEURVBel

Zobacz także: Park of Poland weryfikuje plany. Przez koronawirusa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEURVBeG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(83)
Mariola benyś
rok temu
Ludziska grypa panuje.
Jasio
rok temu
Nie wiem czy wiecie ale w Biblii istnieje słowo koniobijca tylko raz.
Robot
rok temu
Nie ma zadnego koronawirusa pewnie mial tylko katar no i oczywiscie musi to byc koronawirus ludzie musza sie obudzic bo to wszystko to globalna sciema
bEURVBeH
Tu i teraz
rok temu
a co z wiernymi ?...jak to co pójdą do diabła
Tu i teraz
rok temu
a teraz niech sie modli o wyleczenie...takich kapłonów nie powinniśmy żałować
Tttaghj
rok temu
Wielka Brytania usuwa Maszty 5G i nie będzie współpracowało z Chinami,,, Huvei telekom, brawo. słusznie, tylko żeby tak było a nie tylko słowa. Maszty 5G są skierowane nisko na ziemia, ludzie od nich dostają promienie i chorują, jednych rozywa płuca, drudzy chorują i nigdy nie będą zdrowi. Cały świat jest obsadzony tymi masztami, Polska ma ich dużo również, widziałem mapę. Pierwsze maszty 5G były w Chinach miasto Wuhan, dlatego tam ludzie padali. Nie ma wirusa. Za mało ich zdaniem umarło ludzi to wzięli się za rozpylanie w powietrzu trucizny pod pozorem unormowania gorączki chyka w ich łbach. Gates masowo uszkodził kobietom płodność a dzieci okaleczył są kalekami, są to masowe zbrodnie świata polityków! Nie dajmy się.
Maria
rok temu
Ciekawe, od kogo się zaraził?
kościelny
rok temu
Jak to co z wiernymi ? Wierni już w Niebie !!!
Prodencja.
rok temu
Tytuł przeraził. Myślałam że zaraził,się a tu tylko grypą.
pio
rok temu
ten co świadomie zaraża powinien ponieśc kare ale ich to nie dotyczy
JanK
rok temu
Co nam obca przemoc wzięła ....
lekarz
rok temu
Zadławiłeś się, mogę zrobić jedną z dwóch rzeczy: albo zrobię chwyt Heimlicha albo pomodlę się za ciebie. Co chcesz żebym zrobił?
Radek
rok temu
Wpiszw youtubera SARA CUNIAL TLUMACZENIE PO POLSKU cala prawda wyszla na jaw w parlamencie wloskim, podaj dalej, ludu wstan z kolan !!!
bEURVBez
Rym
rok temu
A tu wesel się czepiają
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić