o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Koronawirus w Polsce. III fala kontratakuje. Fatalne wieści

77
Podziel się

III fala koronawirusa nie pozwala o sobie zapomnieć! Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejne niepokojące dane dotyczące epidemii w Polsce. Ile nowych przypadków wykryto? Oto niedzielny raport.

Koronawirus w Polsce. III fala kontratakuje. Fatalne wieści
Koronawirus w Polsce. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia (Getty Images)
bDYmSIol

W niedzielę 21 marca potwierdzono łącznie 21 849 przypadków koronawirusa. Nowe zakażenia odnotowano na terenie województw: mazowieckiego (3852), śląskiego (3649), wielkopolskiego (2152), małopolskiego (1715), dolnośląskiego (1693), pomorskiego (1213), podkarpackiego (1211), kujawsko-pomorskiego (1155), łódzkiego (1110), lubuskiego (701), zachodniopomorskiego (662), lubelskiego (633), warmińsko-mazurskiego (605), opolskiego (500), świętokrzyskiego (461), podlaskiego (351). 186 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

W tym miejscu warto przypomnieć, że w zeszłą niedzielę 14 marca poinformowano o 17 259 nowych zakażeniach. Wzrost jest zatem pokaźny, co oznacza, że III fala koronawirusa absolutnie nie odpuszcza.

bDYmSIon

Koronawirus w Polsce. Ile osób zmarło?

Z powodu COVID-19 zmarło 40 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 100 osób.

Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki

Liczba zakażonych koronawirusem: 2 058 550/49 300 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

bDYmSIot

Koronawirus w Polsce. Koszmar wraca

Niestety, ostatnio sytuacja epidemiczna w Polsce znów mocno się pogorszyła. To sprawiło, że od soboty w całym kraju obowiązują poważniejsze restrykcje. Będzie trzeba ich przestrzegać przynajmniej do 9 kwietnia. Jeżeli pandemia nadal będzie się rozwijać, to niewykluczone, że rząd jeszcze mocniej zaostrzy zasady.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYmSIoO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
Mak
2 miesiące temu
No i?
Naukowiec
2 miesiące temu
Nudny stał się już temat powtarzany z dnia na dzień, okłamywanie ludzkości.
Bella
2 miesiące temu
Jak to nie ma pieniędzy?pieniądze są w Toruniu.
bDYmSIoP
pawel
2 miesiące temu
no i co że nie ma pieniędzy na dezynfekcje, za to są na +++ konkordat ( 1,8 mld PLN).
Marcin
2 miesiące temu
Kontrakt to odpowiedź na atak. Skoro wirus kontratakuje to kto zaatakował wirusa? Wiadomo kto szczepionki i teraz Kowidek (od roku codziennie o Kowidku mówią ,polubiłem skurkojada) robi kontratak .hi hi ha ha olalala .
Robert
2 miesiące temu
.Jezeli liczba zakażeń do 9 kwietnia bedzie w granicach 30 tys to po jaką cholere wprowadzają te LOKDAŁNY jak by przez LOKDAŁNA spadła liczba do 2 tys to rozmumiem coć to dało .A tak czy 25 tys czy 27 tys to mała róznica a gospodarke wyniszczają przez te LOKDAŁNY .
Xyz
2 miesiące temu
Ponoć samsung ma super szczepionkę.
ajednak
2 miesiące temu
Astra Zeneka i Pfaizer to covid w zastrzyku ,zaraża się ludzi celowo stąd taki wynik im więcej zaszczepionych tym więcej zarażonych
Marcin
2 miesiące temu
Przestańcie pisać o tym wirusie,napiszcie lepiej o wczorajszym marszu mądrych i wolnych od propagandy mediów ludzi.
Skl
2 miesiące temu
Kontrakt to odpowiedź na atak. Skoro wirus kontratakuje to kto zaatakował wirusa? A poważnie to poziom pisarza niewysoki. Ciekawe czy miał przynajmniej tróje z polskiego.
garnek
2 miesiące temu
Oni chyba naprawdę nie zdają sobie sprawy, że coraz mocniej dociskają pokrywę w "garnku", w którym już zaczęło na dobre wrzeć, więc tylko patrzeć jak ciśnienie wywoła eksplozję? Pracuję z młodymi ludźmi i wydaje mi się (oczywiście wyłącznie z moich wnikliwych obserwacji) że sytuacja w naszym kraju, i nie tylko, zmierza w kierunku czegoś bardzo, bardzo złego? Takiego "ciśnienia" nie było od lat 80-tych? Co gorsza, tym razem dla "młodych gniewnych" kościół stał się obiektem drwin i pogardy, więc raczej nie zadziałają hamulce moralne, a determinacja jest ogromna? Wiele wskazuje na to, że jeszcze tylko chwila i garnek...
Arek 69
2 miesiące temu
50 tyś.ludzi odeszło i cisza w mediach kościołach itp.
Polak
2 miesiące temu
Ciekawe kiedy się pomodlą za tych zmarłych prawie 50 tyś.ludzi odeszło na drugą stronę.Cisza nawet pies z kulawą nogą nie wspomni o nich ..za tych ze Smoleńska modlili się codziennie...
bDYmSIoH
Rok 1984
2 miesiące temu
to jest raczej III fala defektu mózgu - ludzie wyłączcie media a włączcie myślenie być może nie zostaniemy niewolnikami
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić