Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Koronawirus w serialu. 17. sezon "Chirurgów" opowie o pandemii COVID-19

3

W 17. sezonie "Chirurgów" pojawi się temat koronawirusa. Jak lekarze z Grey Sloan Memorial Hospital poradzą sobie z pandemią?

Koronawirus w serialu. 17. sezon "Chirurgów" opowie o pandemii COVID-19
17. sezon "Chirurgów" opowie o pandemii koronawirusa. (kadr z serialu "Chirurdzy")

Showrunnerka Krista Vernoff podczas dyskusji na Television Academy potwierdziła, że w serialu pojawi się temat pandemii koronawirusa. "Na pewno zajmiemy się tą pandemią. Nie ma możliwości, żeby tak długo trwający serial medyczny nie przedstawił historii wziętej z naszego życia", przyznała Krista.

17. sezon "Chirurgów" opowie o pandemii koronawirusa

Vernoff przyznała, że zarówno ona, jak i scenarzyści rozmawiają z lekarzami, którzy byli i są na pierwszej linii frontu podczas walki z koronawirusem.

Kiedy przychodzą lekarze, my jesteśmy jednymi z pierwszych osób, które rozmawiały z nimi o tego typu doświadczeniu - dodała.

Showrunnerka zdradziła, że lekarze "trzęsą się i próbują nie płakać, są cali bladzi", kiedy mówią o walce z koronawirusem.

Mówią o tym, jak o wojnie - wojnie, na którą nie byli przygotowani.

Jeden z głównych bohaterów serialu, Owen Hunt, w którego wcielił się Kevin McKidd, gra w serialu lekarza, który kiedyś służył w armii. Krista potwierdziła, że dzięki temu on, jako jedyny bohater serialu, będzie miał odpowiednie kwalifikacje, bo był wojskowym lekarzem.

Ze względu na wybuch pandemii koronawirusa zdjęcia do 17. sezonu "Chirurgów" jeszcze się nie rozpoczęły. Nie jest znana również data premiery najnowszej części serialu.

Zobacz także: Bezmyślne zachowanie kobiety. Nagranie z autobusu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić