Wróć na
A.S.
|

Koszmar na Podkarpaciu. W pięciu gwałcili dziecko. Wszystko inicjował brat

1325
Podziel się

Sąd Okręgowy w Rzeszowie wydał wyrok w sprawie wielokrotnego gwałcenia i molestowania nieletniej przez pięciu mężczyzn. Koszmar miał trwać przez pięć lat, odkąd dziewczynka skończyła dziesięć lat. Co bardziej szokujące, głównym organizatorem zbiorowych gwałtów był jej przyrodni brat.

Koszmar na Podkarpaciu. W pięciu gwałcili dziecko. Wszystko inicjował brat
Za piekło urządzone dziewczynce mężczyźni zostali skazani na 8 do 15 lat więzienia. (Zdjęcie ilustracyjne) (Policja)
bCYuzVKd

W Rzeszowie zapadł wyrok w sprawie wykorzystywania seksualnego małoletniej przez pięciu mężczyzn w wieku od 41 do 67 lat. Dziewczynka, obecnie 15-letnia, w momencie gdy koszmar się dla niej rozpoczął, miała zaledwie 10 lat.

Proces trwał przez ponad rok, jednak szczegóły postępowania nie zostały podane do wiadomości publicznej. Za głównego winnego został uznany brat przyrodni pokrzywdzonej, Mariusz N. Został on skazany na 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

bCYuzVKf

Koszmar młodej dziewczyny

To Mariusz N. miał najczęściej gwałcić dziewczynkę i zachęcać do tego innych. Trzej mężczyźni - Franciszek D., Andrzej M. i Franciszek K - mieszkający w jednej z podrzeszowskich miejscowości, zostali skazani na kary 8 lat więzienia, a jeden, Grzegorz D., na 9 lat pozbawienia wolności.

Dwóch z nich oskarżonych było poza gwałtami i molestowaniem również o utrwalanie treści pornograficznych z udziałem dziewczynki. Wielokrotnie grożono jej również oraz znęcano się nad nią.

Skazani muszą zapłacić również łącznie 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia oraz nałożony został na nich zakaz zbliżania się do ofiary. Dla Mariusza N. obowiązuje on przez 15 lat (czyli do zakończenia zasądzonego wyroku). U pozostałych jest to 10 lat.

bCYuzVKl

Wyrok nie jest prawomocny, skazani mają możliwość odwołania się teraz do Sądu Apelacyjnego.

bCYuzVKG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1325)
nbv
2 miesiące temu
5 lat znecalo sie kilku starych bykow nad dzieckiem, a teraz tylko takie kary!!! To jak wczasy wypoczynkowe dla nich.
Polka
2 miesiące temu
Nikt nie widział bólu, łez, traumy, smutku tego dziecka? Gdzie byli rodzice?
Janek
2 miesiące temu
Oby sprawiedliwosc dopadla ich w celi.
bCYuzVKH
Alan
2 miesiące temu
Ten wyrok to kpina z pokrzywdzonej dziewczynki. Głównego sprawcę należałoby skazać na karę śmierci i publicznie powiesić a całą resztę-skazać na dożywocie z obowiązkiem ciężkiej niewolniczej pracy bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Wszystkim bez wyjątku skonfiskować całe mienie ruchome i nieruchome, a pieniądze ze sprzedaży majątku objętego konfiskatą przeznaczyć na odszkodowanie dla ofiary.
Mama
2 miesiące temu
Jestem mamą dziewczynki i nie mogę powstrzymać łez i złości. Tak niskie wyroki dla sprawców to skandal. Za gwałt na nieletnich powinno być dożywocie i konfiskata całego majątku sprawców na poczet kosztów utrzymania w więzieniu oraz na pokrycie kosztów terapii dla ofiary. Nigdy sprawcy nie powinni mieć prawa do kontaktu z ofiarą co umożliwić może tylko dożywotnie więzienie.
Najnowsze komentarze (1325)
bbb
2 dni temu
Śmiech... co za sądy szlak by ich....
Alena
1 tyg. temu
Powinno sie siedziec dożywocie za gwałt na dziecku !!!!Proszę zmienić Prawo i dać dożywocie takim ludziom!!!
jan
1 tyg. temu
Co wy ludzie wypisujecie. Dziewczynie przeprowadzono badania, jest dziewicą. O jakim gwałcie wypisujecie. To prawdopodobnie jest zwykła nagonka a wyroki to układy w sądzie. Przede wszystkim ludzie opóźnieni w rozwoju powinni być od razu sterylizowani aby nie rodzili kolejnych ludzi opóźnionych bo nie będzie miał się kto zająć tymi dziećmi, a gdy w końcu dzieci zostają zabrane do rodzin zastępczych to rodzice zastępczy szukają dziury w całym. W dzisiejszych czasach w wyniku układów karani są niewinni ludzie a bandyci bawią się na wolności bo stać ich na to.
sama
miesiąc temu
ile? Sędzia i przysięgli nie mają chyba wyobraźni. Niech sami przejdą takie piekło lub ich bliscy to wtedy inaczej na to spojrzą i wydadzą miarodajny wyrok
Kobieta
miesiąc temu
Wykastrować. To jedyna kara, która w przyszłości ich powstrzyma - bo przecież wyjdą wcześniej za dobre sprawowanie niż te nędzne 10 lat! Gdzie jest sprawiedliwość dla tego dziecka?!? Zakaz zbliżania powinien być dożywotni!!! A kara - za każdy rok okrucieństwa powinni dostać po 10 lat! Każdego pedofila należy kastrować. I kara dla sędziego - co to za człowiek, który za takie okrucieństwo wymierza tak niskie kary?!?
emma
miesiąc temu
Za wykorzystanie seksualne dziecka powinna być kara 25 lat więzienia.Kara 8,9 i 15 lat więzienia jest nieadekwatna do czynu.
dfd
miesiąc temu
8 lat, wyjdą po 4. Kurewski kraj. A dziewczyna ma dożywocie w psychice, wspomnieniach, terapiach.
GOŚĆ
miesiąc temu
MAŁO !!!
bCYuzVKz
Lech 200
miesiąc temu
Polska parafialna i wszystko jasne!
niedorzeczne
miesiąc temu
Jak mogą mieć zakaz zbliżania się do ofiary jak siedzą w więzieniu?! A po wyjściu mogą?!
Maseczka
miesiąc temu
Wyborcy pisu
matka
miesiąc temu
a rodzice? jest obowiązek sprawowania opieki, przyrodni brat to nie brat.....
kot
miesiąc temu
Wszyscy to wiadomy elektorat.Podkarpacie górą w brudach.
E tam
miesiąc temu
Duda ułaskawi
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić