o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
A.S.
|

Koszmar na Podkarpaciu. W pięciu gwałcili dziecko. Wszystko inicjował brat

1328
Podziel się

Sąd Okręgowy w Rzeszowie wydał wyrok w sprawie wielokrotnego gwałcenia i molestowania nieletniej przez pięciu mężczyzn. Koszmar miał trwać przez pięć lat, odkąd dziewczynka skończyła dziesięć lat. Co bardziej szokujące, głównym organizatorem zbiorowych gwałtów był jej przyrodni brat.

Koszmar na Podkarpaciu. W pięciu gwałcili dziecko. Wszystko inicjował brat
Za piekło urządzone dziewczynce mężczyźni zostali skazani na 8 do 15 lat więzienia. (Zdjęcie ilustracyjne) (Policja)
bErxZJQl

W Rzeszowie zapadł wyrok w sprawie wykorzystywania seksualnego małoletniej przez pięciu mężczyzn w wieku od 41 do 67 lat. Dziewczynka, obecnie 15-letnia, w momencie gdy koszmar się dla niej rozpoczął, miała zaledwie 10 lat.

Proces trwał przez ponad rok, jednak szczegóły postępowania nie zostały podane do wiadomości publicznej. Za głównego winnego został uznany brat przyrodni pokrzywdzonej, Mariusz N. Został on skazany na 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

bErxZJQn

Koszmar młodej dziewczyny

To Mariusz N. miał najczęściej gwałcić dziewczynkę i zachęcać do tego innych. Trzej mężczyźni - Franciszek D., Andrzej M. i Franciszek K - mieszkający w jednej z podrzeszowskich miejscowości, zostali skazani na kary 8 lat więzienia, a jeden, Grzegorz D., na 9 lat pozbawienia wolności.

Dwóch z nich oskarżonych było poza gwałtami i molestowaniem również o utrwalanie treści pornograficznych z udziałem dziewczynki. Wielokrotnie grożono jej również oraz znęcano się nad nią.

bErxZJQt

Skazani muszą zapłacić również łącznie 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia oraz nałożony został na nich zakaz zbliżania się do ofiary. Dla Mariusza N. obowiązuje on przez 15 lat (czyli do zakończenia zasądzonego wyroku). U pozostałych jest to 10 lat.

Wyrok nie jest prawomocny, skazani mają możliwość odwołania się teraz do Sądu Apelacyjnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErxZJQO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1328)
Anna
6 miesięcy temu
Skandaliczne wyroki sędziów, powinna być reforma sądownictwa, wyrzucić z pracy takich sędziów.
Kalinka
7 miesięcy temu
a gdzie byli Rodzice????
sprawiedliwy
7 miesięcy temu
najpierw powinni byc wykartrowani na zywca bez znieczulenia i dopiero bez pomocy lekaza powinni byc zamknieci w najcięzszym więzieniu do konca zycia
bErxZJQP
bbb
10 miesięcy temu
Śmiech... co za sądy szlak by ich....
Alena
11 miesięcy temu
Powinno sie siedziec dożywocie za gwałt na dziecku !!!!Proszę zmienić Prawo i dać dożywocie takim ludziom!!!
jan
11 miesięcy temu
Co wy ludzie wypisujecie. Dziewczynie przeprowadzono badania, jest dziewicą. O jakim gwałcie wypisujecie. To prawdopodobnie jest zwykła nagonka a wyroki to układy w sądzie. Przede wszystkim ludzie opóźnieni w rozwoju powinni być od razu sterylizowani aby nie rodzili kolejnych ludzi opóźnionych bo nie będzie miał się kto zająć tymi dziećmi, a gdy w końcu dzieci zostają zabrane do rodzin zastępczych to rodzice zastępczy szukają dziury w całym. W dzisiejszych czasach w wyniku układów karani są niewinni ludzie a bandyci bawią się na wolności bo stać ich na to.
sama
12 miesięcy temu
ile? Sędzia i przysięgli nie mają chyba wyobraźni. Niech sami przejdą takie piekło lub ich bliscy to wtedy inaczej na to spojrzą i wydadzą miarodajny wyrok
Kobieta
12 miesięcy temu
Wykastrować. To jedyna kara, która w przyszłości ich powstrzyma - bo przecież wyjdą wcześniej za dobre sprawowanie niż te nędzne 10 lat! Gdzie jest sprawiedliwość dla tego dziecka?!? Zakaz zbliżania powinien być dożywotni!!! A kara - za każdy rok okrucieństwa powinni dostać po 10 lat! Każdego pedofila należy kastrować. I kara dla sędziego - co to za człowiek, który za takie okrucieństwo wymierza tak niskie kary?!?
emma
12 miesięcy temu
Za wykorzystanie seksualne dziecka powinna być kara 25 lat więzienia.Kara 8,9 i 15 lat więzienia jest nieadekwatna do czynu.
dfd
12 miesięcy temu
8 lat, wyjdą po 4. Kurewski kraj. A dziewczyna ma dożywocie w psychice, wspomnieniach, terapiach.
GOŚĆ
12 miesięcy temu
MAŁO !!!
Lech 200
12 miesięcy temu
Polska parafialna i wszystko jasne!
niedorzeczne
12 miesięcy temu
Jak mogą mieć zakaz zbliżania się do ofiary jak siedzą w więzieniu?! A po wyjściu mogą?!
bErxZJQH
Maseczka
12 miesięcy temu
Wyborcy pisu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić