Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Pigułka gwałtu w Bydgoszczy. Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta

412
Podziel się

Do napaści doszło w województwie kujawsko-pomorskim. W Bydgoszczy miał miejsce gwałt na kilkunastoletniej dziewczynie. Śledczym udało się ustalić, w jaki sposób ofiara została ściągnięta przez napastników do mieszkania w centrum miasta.

Pigułka gwałtu w Bydgoszczy. Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta
W mieszkaniu w centrum Bydgoszczy miała miejsce napaść seksualna na nastolatkę (Getty Images, RobsonPL)
bCOOltOt

Policja potwierdziła prowadzenie postępowania w rozmowie z "Expressem Bydgoskim". Adam Lis, zastępca szefa prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ, ujawnił, że nastolatka została wykorzystana seksualnie przez czterech pełnoletnich mężczyzn.

Mogę tylko potwierdzić, że takie postępowanie prowadzimy, dotyczy ono zbiorowego gwałtu w Bydgoszczy, którego mieli dokonać czterej pełnoletni, ale młodzi mężczyźni w jednym z mieszkań – cytuje Adama Lisa "Express Bydgoski".
bCOOltOv

Gwałt na nastolatce. Policja aresztowała napastników

Jak podaje "Fakt", nastolatka spędziła wieczór ze swoimi przyszłymi oprawcami. Grupa bawiła się w jednym z klubów w Bydgoszczy.

Ofiara otrzymała napój z tzw. pigułką gwałtu. Pod wpływem narkotyku nieświadoma nastolatka została ściągnięta przez podejrzanych do mieszkania, a tam zbiorowo zgwałcona. Podejrzani zostali już zatrzymani, a sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu.

Napastnikom grozi kara 12 lat pozbawienia wolności. Ze względu na dobro ofiary pozostałe szczegóły sprawy nie zostały podane do wiadomości publicznej.

bCOOltOB

Zobacz też: Komisariat: Pigułka gwałtu

bCOOltOW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(412)
babcia
4 tyg. temu
Uciąć "narzędzie" a do tego oddać ich w ręce wygłodniałych seksualnie współwięźniów. Może będzie to przestrogą dla innych byczków.
retro
4 tyg. temu
Podac ich dane osobowe a takze zdjecia do wiadomosci publicznej. Chirurgicznie odciac przyrodzenie !!!
STARY
4 tyg. temu
Stary już jestem , mamy demokrację ale Bóg mi świadkiem, nigdy nie słyszałem aby to kobieta zgwałciła ... a jeśli już, to ku uciesze mężczyzny. Panowie , co się dzieje , kobieta to nie spluwaczka i nie dmuchana lala, mamy patrzeć na to obojętnie? Wiem, wiem ... zawsze tak było , to jednak nie znaczy że tak ma być ! Mam nadzieję że sądzić będzie ich kobieta, to gwarantuje sprawiedliwy wyrok, co nie oznacza że przyniesie ulgę ofierze.
bCOOltOX
Ula
4 tyg. temu
Do tych, którzy piszą: Po co tam szła? Mamy chronić dzieci, nastolatki to dzieci, które nie mają doświadczenia i wyobraźni jak osoby dorosłe. To taki wiek, gdy robi się różne głupoty... Chyba każdy obecny dorosły ma na swoim koncie różne durne rzeczy z młodości? Takie, że na wspomnienie o nich jeżą się włosy na głowie? Jednym bardziej, innym mniej, ale... nie oczekujmy wielkiego rozsądku w tym wieku. Obowiązkiem dorosłych jest chronić małoletnich, również przed nimi samymi i nic nie usprawiedliwia wyrządzanych krzywd.
MatiKrak
4 tyg. temu
Przepraszam wszystkich normalnych , ale ... Czytając takie doniesienia, zastanawiam się, czy te prymitywne plemiona, w ktorych złodziejowi ucina się rękę , nie stoją wyżej od nas ? A co z psychiką ofiary , tego nie naprawi żaden wyrok ... można tylko współczuć i wstydzić się że jestem mężczyzną !
Najnowsze komentarze (412)
ona
6 dni temu
Co się na tym świecie dzieje... za małe kary dla gwałcicieli, bo nic sobie z takim wyrokiem nie robią!!! 25 lat więzienia bez możliwości wcześniejszego wyjścia !
Gość.
7 dni temu
I weźcie mi teraz powiedzcie, że nie potrzebujemy feminizmu.
hanka
7 dni temu
Kary za gwalt sa zdecydowanie zbyt lagodne. Trauma pozostaje z ofiara do konca zycia a bandyci dostaja komicczne wyroki i smieja sie ofierze w twarz.
Hulababula
7 dni temu
Co nastolatka robila w tzw klubie? Brak opieki nad podfruwajka moze sie tak skonczyc. Byle nie stracila checi do zabaw towarzyskich.
babcia
3 tyg. temu
Jak rząd nie potrafi skutecznie zapobiegać to powinny być samosądy. Nie karać pokrzywdzonych. Wykastrować jednego i nagłośnić, inni tego więcej nie zrobią.
woj
3 tyg. temu
A sprawa będzie trwała lata całe!!!
Eeeee
4 tyg. temu
Oj, biedna, nieświadoma, ona tylko się nocą wybrała pograć z czwórką kolesi w Scrabble... :(
Ona
4 tyg. temu
Mnie też to coś takiego spotkało i myślę,że lepiej by było dla mnie jakby mnie ktoś po tym wszystkim zabił
bCOOltOP
Polak
4 tyg. temu
w gupim polskim prawie im wiecej grozi tym sie mnie dotaje! Sedziowie do wymiany prawo do zmiany!
mek
4 tyg. temu
To musi być trauma dla tej dziewczyny. Ja po badaniu prostaty per rectum psychicznie poczułem się jak zgwałcony. A tu było 4 byczków i po kilka razy...współczuję.
30latek
4 tyg. temu
Gwałcicieli bym torturował. Nie ma dla nich wytłumaczenia. Jest jednak jedno ale (choć to nie nic nie usprawiedliwia zwyroli). Jedno ale. Co robiła młoda dziewczyna z 4 młodymi chłopakami. Dziewczyny myślcie. Sam jestem facetem i wiem jak działa testosteron po alkoholu. Z tym, że ja i wielu innych potrafi się blokować. Gnojki nie umieli, dosypali bo nie umieli inaczej namówić kobietę na przytulanki niż uśpić i zgwałcił. Straszni frajerzy. Dziewczyny, ostrożniejsze bądźcie. Dziś nie można nikomu ufać.
Amelka
4 tyg. temu
Nie słyszałam, żeby gwałciciele mieli wyrzuty sumienia lub do końca życia żałowali czynu i leczyli się psychicznie. Natomiast kobieta zgwałcona ma zrytą psyche już do końca. Nikt tego nie bierze realnie pod uwagę. Posiedzi niewiele bo to tylko sex bez zobowiązań na który nie zgodziło się dziewczę, które na 100% kusiło pierwej. Tak to jest traktowane :(
sacharfone
4 tyg. temu
trzeba być niespełna rozumu, aby pisać w centrum miasta, jeżeli to mieszkanie. Gdzie należy używać maseczek.
haha
4 tyg. temu
żeby się z nimi nie szlajała , toby nie mieli jak wrzucić jej pigułki ,rozrywkowa widać ,skoro do czterech startuje, a potem lamenty.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić