Koszmar! Ojciec wyrzucił niemowlę przez okno

259

Dwumiesięczna dziewczynka zmarła po tym, jak ojciec wyrzucił ją przez okno. Mężczyzna sam oddał się w ręce policji. Powiedział, że zabił niemowlę, ponieważ był pod wpływem silnych emocji po kłótni ze swoją byłą partnerką.

Koszmar! Ojciec wyrzucił niemowlę przez okno
Dziewczynka miała zaledwie 57 dni, kiedy zginęła (Facebook)

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 28 maja w miejscowości Teofilo Otoni w południowo-wschodniej Brazylii. 26-letni mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono, odwiedził swoją byłą partnerkę i ich wspólną córkę Isabel.

Wyrzucił niemowlę przez okno

W czasie spotkania między byłymi partnerami doszło do awantury. W pewnej chwili wzburzony 26-latek chwycił dwumiesięczną Isabel i wyrzucił ją przez okno.

36-letnia matka Isabel powiedziała policji, że nie była świadkiem tego zdarzenia. Przyznała, że pokłóciła się ze swoim byłym partnerem, ale zaraz po tym wyszła do kuchni przygotować posiłek. Kiedy wróciła do pokoju, zauważyła, że jej malutka córeczka leży na podwórku.

Sąsiedzi powiedzieli policji, że słyszeli kłótnię. Widzieli także, jak dziecko wypada z okna. 26-latek zbiegł z miejsca zdarzenia, ale po kilku godzinach sam oddał się w ręce policji. Jak przekazuje "Universo Online", przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Babcia zmarłej dziewczynki powiedziała, że 26-latek był już wcześniej agresywny. Jeszcze podczas ciąży uderzył 36-latkę w brzuch. Często także wszczynał awantury, które kończyły się interwencjami policji.

Dochodzenie wykazało, że ​​przyczyną śmierci Isabel było urazowe uszkodzenie mózgu. 26-latek został oskarżony o zabójstwo. Powiedział, iż był pod wpływem silnych emocji po kłótni ze swoją partnerką. Odmówił jednak złożenia oficjalnych zeznań.

Zobacz także: Rosja użyje broni chemicznej? Władze USA alarmują
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić