Koszmar w szpitalu psychiatrycznym. Znaleziono ciało

107

W budynku szpitalnym w Gnieźnie (woj. wielkopolskie) znaleziono ciało mężczyzny. Zostało one odkryte tuż po świętach Bożego Narodzenia w pomieszczeniu na strychu. 29-letni mężczyzna miał zacząć w szpitalu leczenie, ale nie stawił się na nie.

Koszmar w szpitalu psychiatrycznym. Znaleziono ciało
Koszmar w szpitalu psychiatrycznym. Znaleziono ciało (Wikipedia)

O całej sprawie poinformowali dziennikarze portalu gniezno24.com. Ciało mężczyzny znaleziono na strychu jednego z oddziałów szpitala "Dziekanka" w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). To miejsce dla osób psychicznie chorych.

Na miejsce został wezwany biegły z zakresu medycyny sądowej, który po przeprowadzeniu oględzin ciała stwierdził, że wyklucza udział osób trzecich, uznając iż do zgonu doszło z przyczyn naturalnych - przekazała portalowi prokurator. Małgorzata Rezulak-Kustosz.

29-letni mężczyzna miał zacząć w szpitalu leczenie, ale nie stawił się na nie. Nie wiadomo też, jak długo martwe ciało znajdowało się na strychu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Podwyżki dla nauczycieli. Już zgłaszają problem. Nie spełnią obietnicy?

Jak dodaje Głos Wielkopolski, była to osoba uzależniona, ze skierowaniem na leczenie przeciwalkoholowe, na które ostatecznie się nie stawiła. Jeśli chodzi o strych tego oddziału, to można tam było wejść. Mężczyzna zmarł w miejscu, gdzie personel nie zagląda codziennie.

Koroner, który jest biegłym z zakresu medycyny sądowej nie widział potrzeby udziału organów ścigania w ustaleniu okoliczności zgonu. Prokuratura nie będzie prowadziła dodatkowych czynności w tej sprawie - wytłumaczyła Małgorzata Rezulak-Kustosz.

Tragedia w Gnieźnie. Nie żyje 67-letnia kobieta

Do innej tragedii doszło ostatnio także w Gnieźnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Ford Transit jadąc w kierunku Witkówka nie zastosował się do sygnalizatora świetlnego nadającego sygnał czerwony i potrącił 67-letnią mieszkankę Witkowa przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych.

Piesza doznała tak poważnych obrażeń, że zmarła na miejscu. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić