aktualizacja 

26-latka schyliła się po telefon. Dramat na targach rolniczych w Melbourne

158

Podczas corocznej wystawy Royal Melbourne Show w Australii doszło do przerażającego wypadku. Młoda kobieta przebywająca w wesołym miasteczku została uderzona przez wagonik kolejki górskiej. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Jej stan jest krytyczny.

26-latka schyliła się po telefon. Dramat na targach rolniczych w Melbourne
Zdjęcie ofiary wypadku zidentyfikowanej przez lokalne media jako Shylah Rodden. (Facebook)

Podczas wystawy Royal Melbourne Show w stanie Wiktoria w Australii doszło do przerażającego wypadku. W niedzielę 25 września 26-latka została uderzona przez kolejkę górską. Według wstępnych ustaleń doszło do tego w momencie, kiedy kobieta schylała się po swój telefon komórkowy.

Kolejka uderzyła w 20-latkę

Rzeczniczka policji stanu Wiktoria powiedziała, że ​​funkcjonariusze nadal pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego incydentu. Poszukiwani są także świadkowie wydarzenia.

Organizatorzy Melbourne Royal Show wydali w niedzielę wieczorem oświadczenie. Wynika z niego, że kobieta jechała kolejką górską, ale na pewno z niej nie wypadła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Ściśle współpracujemy z operatorem przejażdżki, WorkSafe Victoria i policją, aby dokładniej zbadać tę sprawę; jednak możemy potwierdzić, że nikt nie spadł - przekazano w oświadczeniu cytowany przez gazetę The Age.

W niedzielę wieczorem rzeczniczka Royal Melbourne Hospital powiedziała, że ​​kobieta pozostaje w stanie krytycznym. Detektywi z jednostki dochodzeniowej Yarra nadal są na miejscu zdarzenia i pracują z organizatorami wystawy. Rzecznik wydarzenia dodała, że kolejka prawdopodobnie zostanie zamknięta na stałe.

Melbourne Royal Show to wystawa rolnicza, która odbywa się co roku we wrześniu w kompleksie Melbourne Showgrounds. Jest organizowana przez Królewskie Towarzystwo Rolnicze Wiktorii i działa regularnie od 1848 roku. Każdego roku Melbourne Royal Show przyciąga nawet pół miliona osób. Na odwiedzających czekają liczne konkursy, występy oraz wesołe miasteczko.

Zobacz także: Policja nie ochroniła małego świadka koronnego. “Misiek” zaatakowany w Krakowie (nagranie z bójki)
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić