aktualizacja 

Koszmarna wizja Jackowskiego. "Będzie bardzo źle"

505

Krzysztof Jackowski znów bardzo mocno zaniepokoił. Najpopularniejszy jasnowidz w rozmowie z portalem o2.pl odniósł się do kwestii inflacji. Jego słowa absolutnie nie napawają optymizmem. Profeta zapowiedział wielki krach. Oczywiście jego słowa należy analizować z odpowiednim dystansem.

Koszmarna wizja Jackowskiego. "Będzie bardzo źle"
Krzysztof Jackowski (Licencjodawca, AKPA)

Drożyzna jest wielkim utrapieniem dla Polaków. Nie brakuje takich, którzy naprawdę mocno odczuwają wysokie ceny i ledwo wiążą koniec z końcem.

Mnóstwo osób zastanawia się, kiedy sytuacja ulegnie poprawie. Redakcja o2.pl zapytała jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego o przewidywania dotyczące inflacyjnego dramatu. Kiedy zostanie zakończony?

Na razie to nie jest inflacyjny dramat. To jest wprowadzona inflacja, o której mówiłem na swoim kanale od kwietnia 2021 roku. Zapowiadałem, że będzie wprowadzony taki kryzys w całej Europie. To jest wprowadzone - twierdzi profeta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alicja Majewska o trudnej relacji z sopocką sceną przez niemal 50 lat. "Cierpiałam, myślałam, że to koniec kariery"

Inflacja przeobrazi się w krach?

Krzysztof Jackowski twierdzi, że inflacja przerodzi się w dużo gorsze zjawisko. Ma ono dotknąć przede wszystkim kraje zachodnie.

Ta inflacja przeobrazi się w taki krach w krajach zachodnich. To się bardzo pogłębi. Na razie to absolutnie nie jest horror inflacyjny. To jest po prostu około dwudziestoprocentowa inflacja, która stanowi tylko zapowiedź tego, co się wydarzy. A dziać się będzie bardzo źle - zapowiedział Jackowski.

Jasnowidz jest wręcz przekonany, że dojdzie do krachu. - Nastąpi krach w krajach zachodnich. On nie dotknie całego świata. Oczywiście rządy będą miały łatwe wytłumaczenie. Powiedzą, że dobrze gospodarzyli, a krach nastąpił w wielu krajach. Taki krach nastąpi - podsumował najpopularniejszy polski jasnowidz.

Słowa Jackowskiego można zestawić choćby z przewidywaniami ekonomisty i autora bestsellera "Wielki kryzys jest przed nami". Harry Dean również uważa, że... w najbliższych miesiącach może dojść do największego krachu giełdowego w naszym życiu!

Ekspert przeczuwa, że S&P 500 ma stracić 85 proc., Nasdaq - ponad 90 proc. swojej wartości, a Bitcoin może odnotować nawet ponad 95 proc. straty.

Możecie mi nie wierzyć, mogę się mylić, ale po prostu radzę być ostrożnym w przeciągu następnych dwóch miesięcy - przekazał Dean, cytowany przez money.pl.

Oczywiście słowa Jackowskiego należy traktować z odpowiednim dystansem. W przeszłości wielokrotnie okazywało się, że jego wizje nie miały potwierdzenia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić