Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Koszmarne wieści. Nie żyje 19-latka z Bytowa. Miała COVID-19

436

Nie żyje 19-letnia Wiktoria, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie (woj. pomorskie). Dziewczyna była zakażona koronawirusem. W ostatnim czasie przebywała w domu.

Koszmarne wieści. Nie żyje 19-latka z Bytowa. Miała COVID-19
Zmarła zakażona 19-latka z Bytowa. Na zdjęciu (Google Maps)

Smutne informacje o śmierci 19-latki przekazuje portal ibytow.pl. Z ustaleń tego serwisu wynika, że Wiktoria była osobą niepełnosprawną.

W domu przebywała od 19 października. Gdy jej stan zdrowia uległ pogorszeniu, została przewieziona do szpitala w Kościerzynie.

19-latka była podopieczną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie (woj. pomorskie). Jest najmłodszą ofiarą COVID-19 w powiecie bytowskim. Jak informuje ibytow.pl, nie żyje również jej brat. On też miał koronawirusa.

Koronawirus w Polsce. Podwójna tragedia

Wiktoria zmarła we wtorek. Dzień później doszło do zgonu jej brata, który był od niej tylko sześć lat starszy.

Dziś odszedł do Pana nasz Wojtek. Miał tylko 25 lat. Wczoraj zmarła jego młodsza siostra. Prosimy o modlitwę za ich dusze, by Jezus ich przyjął do Nieba. Składamy najszczersze wyrazy współczucia na ręce rodziny i najbliższych! Pierwszy anioł będzie już śpiewał Bogu chwałę na wyżynach niebieskich. Strasznie nam przykro… Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie! - napisali członkowie zespołu Anioły Nadziei, do którego należał Wojtek.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić