o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Koszmarne wieści. Nie żyje 19-latka z Bytowa. Miała COVID-19

201
Podziel się

Nie żyje 19-letnia Wiktoria, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie (woj. pomorskie). Dziewczyna była zakażona koronawirusem. W ostatnim czasie przebywała w domu.

Koszmarne wieści. Nie żyje 19-latka z Bytowa. Miała COVID-19
Zmarła zakażona 19-latka z Bytowa. Na zdjęciu (Google Maps)
bDphGsbV

Smutne informacje o śmierci 19-latki przekazuje portal ibytow.pl. Z ustaleń tego serwisu wynika, że Wiktoria była osobą niepełnosprawną.

W domu przebywała od 19 października. Gdy jej stan zdrowia uległ pogorszeniu, została przewieziona do szpitala w Kościerzynie.

bDphGsbX

19-latka była podopieczną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie (woj. pomorskie). Jest najmłodszą ofiarą COVID-19 w powiecie bytowskim. Jak informuje ibytow.pl, nie żyje również jej brat. On też miał koronawirusa.

Koronawirus w Polsce. Podwójna tragedia

Wiktoria zmarła we wtorek. Dzień później doszło do zgonu jej brata, który był od niej tylko sześć lat starszy.

Dziś odszedł do Pana nasz Wojtek. Miał tylko 25 lat. Wczoraj zmarła jego młodsza siostra. Prosimy o modlitwę za ich dusze, by Jezus ich przyjął do Nieba. Składamy najszczersze wyrazy współczucia na ręce rodziny i najbliższych! Pierwszy anioł będzie już śpiewał Bogu chwałę na wyżynach niebieskich. Strasznie nam przykro… Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie! - napisali członkowie zespołu Anioły Nadziei, do którego należał Wojtek.
bDphGscd
bDphGscy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(201)
Chory covid
miesiąc temu
To że zmarli to tylko i wyłącznie wina systemu. Zostawili ich samych sobie w domu i zmarli na powlikania. Hańba, sam bym tak skończył jakby nie zaparcie rodziny i lekarza rodzinnego. Hańba rządzący mają krew na rekach i lekarze chowający się w poradniach i udzielający teleporady. Hańba
Tomasz
miesiąc temu
Wieczne odpoczywanie racz im dac Panie....
sąsiad Irek
miesiąc temu
oboje byli chorzy na wiele chorób, cukrzyca, stany zapalne stawów, chłopak miał chore serce, oboje byli leczeni od urodzenia, oboje obciążeni chorobami genetycznymi. Po co pisać, że umarli na koronawirusa skoro nie?
bDphGscz
Grazyna
miesiąc temu
KONDOLENCJE Dla rodziny i wyrazy współczucia 😭😭😭
Gościu
miesiąc temu
Ludzie pobudka!!!!! Cieszmy się!!!! Mamy taki wspaniały świat. Wszystkie choroby wyginęły został tylko covid19.
Najnowsze komentarze (201)
obs1248
miesiąc temu
Fajnie jest. Mam 72 lata i nie muszę martwić się o stan zdrowia. Umrę rug-cug ; nikt nie przedłuży mojej agonii(śmierć bezkosztowa!). Martwi mnie tylko brak danych kiedy(jak) mam zacząć totalną pauperyzację. Ktoś podpowie? Dziękuję.
prawda
miesiąc temu
Nie kłamcie w żywe oczy. Rodzeństwo zmarło na kowid, a co z resztą mieszkańców, nawet nie chorują. Ktoś coś im zrobił, ale cowid to świetne wytłumaczenie. Poza tym, co było widać na zdjęciu, to dziewczyna bardzo gruba, na pewno miała cukrzycę, przestańcie kłamać. Media powinny zapłacić milion złoty kary za kłamstwa.
Wasz Internet
miesiąc temu
Ziemia jest płaska. Człowiek zaszczepiony zamienia sie w wieloryba. Koronawirus nie istnieje. Ludzie umierają na skutek oświetlania mieszkań żarówkami ledowymi a ich zgony wlicza się do statystyki zgonów covidowych. Lekarze za każdy zgon covidowy dostają premię i talony do Pewexu. Kiedyś jak świecono lampami naftowymi to ludzie nie umierali. Popytajcie Leszka Białego to poświadczy. Świecił łuczywem, żyje do dziś. Co prawda koronka nie istnieje ale podłączanie chorych na koronkę do respiratorów powoduje ich śmierć, bo maska tlenowa zatyka gardło i nie można przełykac kiełbasy. Chory doznaje hipersaturacji obojczyka i wzrostu poziomu pasztetozy. Naukowcy (nie przekupieni przez koncerny tylko niezależni pracujący w jaskiniach) udowodnili, że Bill Gates jest Amerykaninem! Czy to was nie zastanawia? Włączcie myślenie!
Johnnyb
miesiąc temu
Zwykłe kłamstwo. Jaki covid? Nic takiego nie istnieje. Nie zastanawia was to że ludzie którzy niby zmarli na ten pseudo wirus nie mogą być poddani sekcji zwłok. Ciemna masa wierzy we wszystko uwierzą co im powiedzą. A pisałem nie raz wyjeżdżać z tego chorego kraju póki się jeszcze da. A teraz już tylko jesteście w czarnej d....
Anioł
miesiąc temu
Domanski wypatrzył temat zgon młoda osoba i wirus i do pisania straszyć ludzi. Jak możesz spojrzeć w lustro. Zdajesz sobie sprawę ile ludzi teraz że strachu aż usiadło jak to przeczytało. Byle kasa była. Kasa kasa kasa
gnago
miesiąc temu
A zginęła z powodu?......
Akk
miesiąc temu
Wszyscy umrzemy na koronowirusa innych chorób już nie ma
Pola
miesiąc temu
No to dalej niech gimbasa wychodzi na ulicę i zakaża. Czy nikt tego nie widzi że Niemcy wspierają strajki w Polsce, żeby nas podporządkować.Mbank niemiecki daje wolne pracownicom na czas strajku.
bDphGscr
doniek
miesiąc temu
Dziwne że zmarła przeciez małolaty uważają że koronawirus to oszustwo
Xyz
miesiąc temu
Serce pęka :(
Zenek
miesiąc temu
Oboje poszli na proaborcyjny protest bez maseczek, to i kara boska ich spotkała.
ere
miesiąc temu
a co na to totalna opozycja? Powinni się podać do dymisji
marek
miesiąc temu
W Częstochowie, w domu dziecka dla ciężko chorych dzieci, porzuconych przez matki alkoholiczki i matki narkomanki, sufit wali się na głowy, a kilka kilometrów dalej biznesmeni w sutannach strzygą ciemne owieczki na miliony złotych każdego dnia... Dlaczego w XXI wieku, w środku Europy, zacofane państwo przeznacza miliardy złotych i miliardy euro rocznie na utrzymanie szamanów i spełnianie ich zachcianek, a rodzice ciężko chorych dzieci muszą żebrać o zbiórkę pieniędzy na operacje ratujące ich życie, bo NFZ odmawia ich finansowania? Referendum: Czy jesteś za wprowadzeniem podatku wyznaniowego na wzór niemiecki, zakazem finansowania jakichkolwiek religii ze środków publicznych i opodatkowaniem kościelnych nieruchomości na zasadach ogólnych? To najwyższy czas i najlepszy moment. Pora się obudzić.
andrzej
miesiąc temu
współczucie, ale własnie miałem kontakt z naszymi dzielnymi lekarzami . Wczesniej nie chcieli mnie zbadać bo nie miałem testu, cóż zrobiłem test- wynik negatywny. dalej odmówili zbadania bo im się nie chce . lekarz był na tyle beszczeny że wezwał karetkę żeby odwieżli mnie do szpitala zakażnego bo niech mnie tam badaja bo on nie musi
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić