o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

"Duda sfałszował wybory". Zaskakujące słowa

118
Podziel się

Aleksander Łukaszenka postanowił zabrać głos w sprawie protestów, które od kilku dni odbywają się w Polsce. Zarzucił Andrzejowi Dudzie, że wygrał wybory prezydenckie, ponieważ sfałszował ich wyniki.

"Duda sfałszował wybory". Zaskakujące słowa
(ONS)
bDnNqtKd

Aleksander Łukaszenka postanowił skomentować ostatnie wydarzenia społeczno-polityczne w sąsiednich krajach - w Polsce, na Litwie i Ukrainie. Stwierdził, że w tych krajach są duże problemy między społeczeństwem a rządem, co skutkuje ulicznymi protestami.

Prezydent Białorusi skupił się przede wszystkim na sytuacji w Polsce. Odniósł się m.in. do trwającego od kilku dni Strajku Kobiet.

bDnNqtKf
Chcieli tu zorganizować rewolucję, a nawet nie rewolucję, ale rebelię i sami to dostali - stwierdził Łukaszenka, cytowany przez agencję BiełTA.
Sytuacja w Polsce jest trudna i nie uspokoi się tak po prostu. Tam nie protestuje byle kto. To kobiety i jest jasne, przeciwko czemu protestują. Zbuntowali się rolnicy i wiemy dlaczego. Tak samo robotnicy i urzędnicy - dodał.

Łukaszenka twierdzi, że wybory prezydenckie w Polsce zostały sfałszowane

Aleksander Łukaszenka powiedział, że kobiety zaczęły protestować nie tylko przeciwko zakazowi aborcji. Stwierdził, że to był jedynie "wyzwalacz", a prawdziwym powodem było sfałszowanie wyborów prezydenckich.

bDnNqtKl
Duda wygrał, fałszując wybory. Nie miał nawet jednego procenta przewagi. Wybory zostały sfałszowane. Od tego się wszystko zaczęło. Chcieli skierować na nas uwagę. Ale Polacy nie są głupcami i zaczęły się protesty - podkreślił prezydent Białorusi.
Jest tam wielu bogatych ludzi. Jest tam też dużo biednych. Przepaść między biednymi a bogatymi jest ogromna. Wszystko prowadziło tam do rewolucji i poprosiłem ich, aby się nie wtrącali i najpierw naprawiali sprawy w swoim kraju. Postanowili zrobić inaczej - dodał Łukaszenka.

Zobacz także: Pomógł protestującemu w ucieczce. Internet gratuluje temu białoruskiemu taksówkarzowi

bDnNqtKm
bDnNqtKG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(118)
mario55
miesiąc temu
Myśle, że Łukaszenka ma dużo racji, może i całkowicie. Sam to zrobił więc można potraktować to jako opinie eksperta. Spieprzył tylko statystykę z powodu własnej megalomanii. Gdyby to zrobił finezyjnie jak nasi fachowcy, tak delikatnie 200tys.głosów przewagi nad konkurencją, wygrałby bez takiej zadymy jaką ma. 80% głosów na Aleksandra to jednak duży błąd. Doradców na miejścu Łukaszenki wywaliłbym na pysk za taki scenariusz wyników wyborczych.
sdf
miesiąc temu
hm, coś w tym jest
Kryndżi
miesiąc temu
Owszem jest taka opcja, lub ustawienie wyborów tak aby wygrał Duda, a reszta kandydatów miała być tłem, dlatego uważam że w obecnych czasach i technologii jaką mamy(kwestia oczywiście wyjaśnienia i dogadania szczegółów technicznych)wybory powinny być JAWNE, żeby były przejrzyste i jak najbardziej niemożliwe do sfałszowania.
bDnNqtKH
mariusz
miesiąc temu
Ten się wypowiedział którego dni już są policzone. Skończy jak Czauczesku.
jaa
miesiąc temu
Łukaszenko??? no to się wiarygodny eXpert znalazł HA, HA
Najnowsze komentarze (118)
Socjolog
3 tyg. temu
Łukaszenka ma racje, co do polskiego rzadu i prezydenta. On dobrze wie o tych metodach, bo sam je stosuje. Putin, Łukaszenka, Kaczyński to dyktatorzy. Putin Rosjan sobie wyćwiczył w posłuszeństwie, Łukaszenka również przez 26 lat wyszkolił swoje społeczeństwo ,, ze maja cały czas stać na baczność i mówić dużymi literami,, tylko niestety ludzie wreszcie powiedzieli dość ,, Kaczyński szedł śladem swoich wschodnich ,, przyjaciół ,, Tylko Polacy to światły naród. Jeżdżą po świcie i widza inne życie. Niestety tylko połowa, a druga połowa Polaków, która została otumaniona przez sektę PiS jest na klęczkach przed Kaczorem i Rydzykiem. Niektórzy już otwierają oczy, bo widza co się dzieje tak w rządzie jak i w kościele. Niestety słynne powiedzenie Kurskiego, a potem często powtarzane przez Kaczora ,, głupi naród wszystko kupi ,, przestało już działać, bo tych głupich ubywa. I cała ta pisowska sekta niedługo zostanie rozliczona. Wszystko zawsze się kiedyś kończy.
Niuska
3 tyg. temu
Dokąd PO i kina będą jątrzyć źle im i Biała.i Rus czyli Putin i Łukaszenko czekają na was a mam dajcie normalnie żyć
Adrian
4 tyg. temu
wreszcie ktoś to publicznie powiedział ! TO PRAWDA !
orwell
4 tyg. temu
I jak tu nie wierzyć w końcu mówi to specjalista,kóry niejedne wybory sfałszował.Tylko Duda zrobił to inteligentnie minimalną przewagą i się udało a Łukaszenkę poniosło.
***** ***
4 tyg. temu
Nie sfałszował tylko kupił za dwa miliardy
Kombito
4 tyg. temu
Święte słowa Duda wiele ma na sumieniu
Ola
4 tyg. temu
Gdyby Tusk dostał urząd prezydenta dożywotnio w Polsce bylby spokój i dobrobyt
Jacek
4 tyg. temu
Bo były sfałszowane.
bDnNqtKz
Naprawdę?
4 tyg. temu
Też mi amerykę odkrył... Połowa polskiego społeczeństwa o tym mówi od czasu wyborów.
nat
4 tyg. temu
święte słowa mówi łukaszenko .Nasz rząd dał dużo milonów na protesty na Białorusi preciw łukaszence . Po Warszawą jest ośrodek w ktorym szkolą się ,, opozycjoniści " syjoniści finansowania za nasze podatki. Karma wróciła Kaczory będą miały nowe ale i przegrane wybory . To był błąd mieć u siebie w kraju tyle niezałatwionych spraw ustaw korzystnych dla przestepców uchwalanych po przestepcze lobby a mieszać siać niezgodę u sąsiada . Karma wróciła . Jednak Bóg istnieje na tym swiecie i poniosą kłamcy oszusci za to karę
Jas
4 tyg. temu
I o to chodzi. Zasada wzajemności sprawdza się
AAAAAAA
4 tyg. temu
Wcale tego bym nie wykluczył. W następnych wyborach też zrobi wszystko żeby wygrać, włącznie z rozlewem krwi. Za duża kara go czeka i on o tym wie.
GOść
4 tyg. temu
Obce nie Polskie media znów macą .
maq
4 tyg. temu
Też mi odkrycie przecież to wiadomo od dawna. Wydał 2 mld na propagandę w TVP. Cały rząd jeździł za publiczne pieniądze i przekupował polaków żeby głosowali na Dudę. Darmowa reklama we wszystkich prawicowych pismach. Wielokrotnie przekroczył limit wydatków na wybory. Powinien zostać skreślony z listy kandydatów.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić