o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|

"Duda sfałszował wybory". Zaskakujące słowa

119
Podziel się

Aleksander Łukaszenka postanowił zabrać głos w sprawie protestów, które od kilku dni odbywają się w Polsce. Zarzucił Andrzejowi Dudzie, że wygrał wybory prezydenckie, ponieważ sfałszował ich wyniki.

"Duda sfałszował wybory". Zaskakujące słowa
(ONS)
bErMoUCZ

Aleksander Łukaszenka postanowił skomentować ostatnie wydarzenia społeczno-polityczne w sąsiednich krajach - w Polsce, na Litwie i Ukrainie. Stwierdził, że w tych krajach są duże problemy między społeczeństwem a rządem, co skutkuje ulicznymi protestami.

Prezydent Białorusi skupił się przede wszystkim na sytuacji w Polsce. Odniósł się m.in. do trwającego od kilku dni Strajku Kobiet.

bErMoUDb
Chcieli tu zorganizować rewolucję, a nawet nie rewolucję, ale rebelię i sami to dostali - stwierdził Łukaszenka, cytowany przez agencję BiełTA.
Sytuacja w Polsce jest trudna i nie uspokoi się tak po prostu. Tam nie protestuje byle kto. To kobiety i jest jasne, przeciwko czemu protestują. Zbuntowali się rolnicy i wiemy dlaczego. Tak samo robotnicy i urzędnicy - dodał.

Łukaszenka twierdzi, że wybory prezydenckie w Polsce zostały sfałszowane

Aleksander Łukaszenka powiedział, że kobiety zaczęły protestować nie tylko przeciwko zakazowi aborcji. Stwierdził, że to był jedynie "wyzwalacz", a prawdziwym powodem było sfałszowanie wyborów prezydenckich.

bErMoUDh
Duda wygrał, fałszując wybory. Nie miał nawet jednego procenta przewagi. Wybory zostały sfałszowane. Od tego się wszystko zaczęło. Chcieli skierować na nas uwagę. Ale Polacy nie są głupcami i zaczęły się protesty - podkreślił prezydent Białorusi.
Jest tam wielu bogatych ludzi. Jest tam też dużo biednych. Przepaść między biednymi a bogatymi jest ogromna. Wszystko prowadziło tam do rewolucji i poprosiłem ich, aby się nie wtrącali i najpierw naprawiali sprawy w swoim kraju. Postanowili zrobić inaczej - dodał Łukaszenka.
bErMoUDi

Zobacz także: Pomógł protestującemu w ucieczce. Internet gratuluje temu białoruskiemu taksówkarzowi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErMoUDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
wyborca
7 miesięcy temu
Nie trzeba było żeby Łukaszenka to powiedział bo Polacy wiedzieli o tym jeszcze w czasie wyborów i pisali jak to się odbywa . Bardzo banalnie prosty sposób .Komisja liczyła głosy i skreślała dodatkowo przy przeciwnikach dodatkowy krzyżyk a zatem i głos był nie ważny , proste . Pisali o tym i mówili że byli przyłapani na tym ludzie PiS-u , było zgłoszone na policje i udowodnione , no i co ? NIC .
Socjolog
9 miesięcy temu
Łukaszenka ma racje, co do polskiego rzadu i prezydenta. On dobrze wie o tych metodach, bo sam je stosuje. Putin, Łukaszenka, Kaczyński to dyktatorzy. Putin Rosjan sobie wyćwiczył w posłuszeństwie, Łukaszenka również przez 26 lat wyszkolił swoje społeczeństwo ,, ze maja cały czas stać na baczność i mówić dużymi literami,, tylko niestety ludzie wreszcie powiedzieli dość ,, Kaczyński szedł śladem swoich wschodnich ,, przyjaciół ,, Tylko Polacy to światły naród. Jeżdżą po świcie i widza inne życie. Niestety tylko połowa, a druga połowa Polaków, która została otumaniona przez sektę PiS jest na klęczkach przed Kaczorem i Rydzykiem. Niektórzy już otwierają oczy, bo widza co się dzieje tak w rządzie jak i w kościele. Niestety słynne powiedzenie Kurskiego, a potem często powtarzane przez Kaczora ,, głupi naród wszystko kupi ,, przestało już działać, bo tych głupich ubywa. I cała ta pisowska sekta niedługo zostanie rozliczona. Wszystko zawsze się kiedyś kończy.
Niuska
9 miesięcy temu
Dokąd PO i kina będą jątrzyć źle im i Biała.i Rus czyli Putin i Łukaszenko czekają na was a mam dajcie normalnie żyć
bErMoUDD
Adrian
9 miesięcy temu
wreszcie ktoś to publicznie powiedział ! TO PRAWDA !
orwell
9 miesięcy temu
I jak tu nie wierzyć w końcu mówi to specjalista,kóry niejedne wybory sfałszował.Tylko Duda zrobił to inteligentnie minimalną przewagą i się udało a Łukaszenkę poniosło.
***** ***
9 miesięcy temu
Nie sfałszował tylko kupił za dwa miliardy
Kombito
9 miesięcy temu
Święte słowa Duda wiele ma na sumieniu
Ola
9 miesięcy temu
Gdyby Tusk dostał urząd prezydenta dożywotnio w Polsce bylby spokój i dobrobyt
Jacek
9 miesięcy temu
Bo były sfałszowane.
Naprawdę?
9 miesięcy temu
Też mi amerykę odkrył... Połowa polskiego społeczeństwa o tym mówi od czasu wyborów.
nat
9 miesięcy temu
święte słowa mówi łukaszenko .Nasz rząd dał dużo milonów na protesty na Białorusi preciw łukaszence . Po Warszawą jest ośrodek w ktorym szkolą się ,, opozycjoniści " syjoniści finansowania za nasze podatki. Karma wróciła Kaczory będą miały nowe ale i przegrane wybory . To był błąd mieć u siebie w kraju tyle niezałatwionych spraw ustaw korzystnych dla przestepców uchwalanych po przestepcze lobby a mieszać siać niezgodę u sąsiada . Karma wróciła . Jednak Bóg istnieje na tym swiecie i poniosą kłamcy oszusci za to karę
Jas
9 miesięcy temu
I o to chodzi. Zasada wzajemności sprawdza się
AAAAAAA
9 miesięcy temu
Wcale tego bym nie wykluczył. W następnych wyborach też zrobi wszystko żeby wygrać, włącznie z rozlewem krwi. Za duża kara go czeka i on o tym wie.
bErMoUDv
GOść
9 miesięcy temu
Obce nie Polskie media znów macą .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić