Koszmarny wypadek. 48-latek nie żyje. Ważny apel policji

23

To była tragiczna sobota w powiecie łukowskim (woj. lubelskie). Podróżujący osobówką 48-letni kierowca w pewnym momencie zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mimo błyskawicznej reakcji służb, poszkodowanego nie udało się uratować.

Koszmarny wypadek. 48-latek nie żyje. Ważny apel policji
Koszmarny wypadek w Lubelskim. Kierowca uderzył w drzewo (Policja)

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę 15 października około godziny 16:00 w miejscowości Huta-Dąbrowa w powiecie łukowskim. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca seata, po wyjechaniu z łuku, stracił panowanie nad pojazdem. Wypadł z jezdni, po czym uderzył w przydrożne drzewo.

Niestety, 48-latek z gminy Wojcieszków zmarł na miejscu wypadku w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Mężczyzna był nieprzytomny - relacjonują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, cytowani przez "Dziennik Wschodni". - Nasze działania polegały na ewakuacji poszkodowanego na noszach i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego.

Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia podczas czynności prokuratora i policji. W rejonie wypadku stawiły się dwa zastępy JRG Łuków, OSP Krzywda i Radoryż Kościelny.

Seria wypadków. Tragiczny weekend w regionie

Do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 20.00 tego samego dnia w miejscowości Pniówek w powiecie zamojskim.

Kierowca citroena, jadąc poza obszarem zabudowanym, na łuku drogi potrącił pieszego. 57-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jego życia jednak nie udało się uratować.

Apelujemy o ostrożną jazdę z bezpieczną prędkością, która zapewni kierującemu całkowite panowanie nad pojazdem. Dostosujmy ją do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i własnych umiejętności. Z kolei pieszych namawiamy do zakładania elementów odblaskowych, które poprawią ich widoczność na nieoświetlonej drodze - podkreśla kom. Anna Kamola.
Zobacz także: Polecieli w podróż dookoła świata. W USA pojawiły się problemy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić