Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Koszmarny wypadek w lesie. Mężczyzna nie żyje

102

W lesie w woj. pomorskim zginął mężczyzna. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze i pogotowie. Okazało się, że podczas wycinki drzew doszło do wypadku.

Koszmarny wypadek w lesie. Mężczyzna nie żyje
Podczas ścinania drzew doszło do wypadku. Zginął 23-letni mężczyzna. (pomorska.policja.gov.pl)

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach miejscowości Gumieniec w gminie Trzebielino. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, okazało się, że wypadkowi uległ 23-letni mężczyzna.

Wypadek przy ścinaniu drzew. Nie żyje jedna osoba

Policjanci wykonali oględziny miejsca. Zabezpieczono również ślady, a świadkowie zostali przesłuchani. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 23-latek pracował z trzema innymi osobami. Mężczyźni prowadzili prace porządkowe i ściągali powalone drzewa.

Jak podaje pomorska policja, jedno ze ściętych drzew odbiło się od innego i spadając, zraniło 23-letniego mężczyznę w głowę. Kiedy pozostali pracownicy zorientowali się, że doszło do wypadku, natychmiast wezwali służby ratownicze. Mężczyźni próbowali ratować kolegę.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Funkcjonariusze ustalili, że osoby, które pracowały z 23-latkiem, były trzeźwe. Policja zawiadomiła Państwową Inspekcję Pracy.

Zobacz także: Rajdowiec amator. Nagranie z Nowego Dworu Gdańskiego

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić