Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Krajowy lockdown. Wraca nauka zdalna

16
Podziel się:

W środę Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosił podczas konferencji zaostrzenie restrykcji w całym kraju. Co z nauką w klasach I-III?

Krajowy lockdown. Wraca nauka zdalna
Minister Zdrowia zapowiedział zaostrzenie restrykcji (PAP, Piotr Nowak)

Minister Zdrowia podczas środowej konferencji zapowiedział lockdown w całej Polsce. Decyzję podjęto w związku z najnowszymi danymi dotyczącymi liczby zakażeń.

Koronawirus. Wraca nauka zdalna

Zaostrzenie restrykcji będą dotyczyć także nauki w szkołach. Minister ogłosił, że w klasach I-III powrócą lekcje zdalne.

Zdecydowaliśmy się na to przede wszystkim dlatego, że w najbliższym czasie czeka nas okres ferii wielkanocnych. Ta nauka i tak przez najbliższe tygodnie będzie naznaczona kwestią ferii - mówił minister Niedzielski podczas konferencji

Tryb nauki zdalnej ma obowiązywać przez najbliższe trzy tygodnie, czyli od 20 marca do 9 kwietnia. Minister zapowiedział, że po świętach najprawdopodobniej podjęta zostanie decyzja dot. powrotu do nauczania hybrydowego.

Niedzielski podkreślał, że decyzja o nauce zdalnej jest przejściowa, ale skuteczna. Odniósł się do statystyk, wg których odpowiednie zarządzanie nauką w szkołach ma kluczowe znaczenie dla tłumienia rozwoju pandemii.

Przypominamy, w środę potwierdzono aż 25 052 przypadki koronawirusa. To najwięcej zakażeń od 23 listopada 2020 r. Liczba zgonów wyniosła 453.

Zobacz także: Lockdown w całej Polsce. Nowe obostrzenia zabolą. "Nie widzę innej drogi"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
❤❤❤❤❤
rok temu
I LOVE NAUKA ZDALNA❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖
❤❤❤❤
rok temu
I LOVE NAUKA ZDALNA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💕❤❤❤💞💞💞💞💞💞💞💞💞👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
I LOVE NAUKA ...
rok temu
I LOVE NAUKA ZDALNA
niech żyje na...
rok temu
niech żyje nauka zdalna❤❤❤❤❤
niech żyje na...
rok temu
niech żyję nauka zdalna❤❤❤❤❤❤❤
Elżbieta
rok temu
Elżbieta Nauczanie zdalne wprowadzone ale tylko dla nauczycieli szkoły. W przedszkolach to przecież nie pracują nauczyciele, tylko jak to określa prasa opiekunki. Ale te opiekunki mają czasami ukończone kilka kierunków studiów i nikt z rządzących nie zauważa, że pandemia nie omija przedszkoli i że tam pracują ludzie, a nie maszyny. Oni też są narażeni na zachorowanie. Ale tutaj nie wprowadzi się nauczania zdalnego bo to inny sort ludzi. Niech pracują w pandemii, brz wychowawstwa bo przecież oni nie wychowują. Za to trzeba dołożyć kolejne 300 zł wychowawcom szkolnym bo oni teraz " ciężko" pracują w domu, wychowują tylko nie wiem kogo. Wstydzę się za taki rząd i za lekceważenie ludzi.
Mydło
rok temu
Wy się lepiej zajmijcie sobą a nie ludziom tylko życie niszczycie nie liczycie się z nikim nikt tego nie wytrzyma dłużej kiedyś was też to samo spotka
***** ***
rok temu
I co pobawiliscie się na urlopach w Zakopanem było fajnie kij w oko góralom którzy gościli długopisika teraz mamy lockdown
Marian
rok temu
Wciąż robicie kopiuj wklej te same teksty- jakie to słodkie i słabe 😉
Szkola
rok temu
Wstyd !!!!!!
Penczek
rok temu
Naznaczony to jest rzad, głupotą
Fred
rok temu
Minister zdrowia, wątpię. A TVP ustami ministra mówi że szczepionka Astra jest bezpieczna. Tyle że kolejne kraje ją wstrzymują.
Antoni
rok temu
No to nauczycieli na bruk. Budżet odetchnie.
Dres
rok temu
Brawo rząd. Wszystko dla naszego zdrowia. Rozkradania Polski ciąg dalszy. Ludzie nie mają pracy a Obajtek nie ma nieruchomości.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić