Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Krystyna Pawłowicz jest wściekła. Powołała się na Biblię: By byli płodni

306
Podziel się:

Krystyna Pawłowicz nie należy do "fanek" Unii Europejskiej, czemu niejednokrotnie dała wyraz w trakcie wystąpienia publicznego czy na Twitterze. Na tym drugim pojawił się kolejny wpis, w którym sędzia Trybunału Konstytucyjnego ostro krytykuje pomysły europosłów.

Krystyna Pawłowicz jest wściekła. Powołała się na Biblię: By byli płodni
Krystyna Pawłowicz nigdy nie kryła, że nie jest przychylna Unii Europejskiej (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto)

Impulsem do zamieszczeniu postu na Twitterze była dla Krystyny Pawłowicz lektura jednego z artykułów. Jak przekonywał autor tekstu, a sędzia TK bezkrytycznie dała temu wiarę, Unia Europejska miałaby rzekomo karać ludzi za twierdzenie, że są dwie, a nie kilkadziesiąt płci.

Krystyna Pawłowicz grzmi na Unię Europejską. Poszło o... płeć

Aby wykazać swoją rację, Krystyna Pawłowicz powołała się na treść Starego Testamentu. Jak przekonywała, skoro Bóg dał życie Adamowi i Ewie, to znaczy, że jego zamiarem było stworzenie świata, w którym są wyłącznie kobiety i mężczyźni – oczywiście obdarzeni gromadką dzieci.

Przeczytaj także: Próbował obrazić Krystynę Pawłowicz. Riposta sędzi TK musiała go zaboleć

Zdaniem Krystyny Pawłowicz historia stworzenia przez Boga kobiety i mężczyzny jest tak logiczna, że niemożliwa do podważenia. Z kolei wysoko postawieni urzędnicy UE, przekonywała sędzia TK, ignorują oczywistości i nie tylko popełniają poważny błąd, ale wręcz podważają wolę Stwórcy.

Bóg stworzył tylko dwie płcie – mężczyznę i kobietę, Adama i Ewę. Rzekł do nich, by byli płodni. Byli. UE chce kar za głoszenie tej logicznej historii stworzenia człowieka przez Boga w dwóch tylko, dopełniających się płciach, dających ludzkości trwanie. W negacji tego logiki brak – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

To nie pierwszy raz w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy Krystyna Pawłowicz tak dosadnie krytykuje Unię Europejską. Na początku maja sędzia TK wywołała skandal, publikując na Twitterze życzenie, aby instytucja zniknęła z powierzchni ziemi. Było to pokłosie dyskusji, w którą Pawłowicz wdała się z dawną koleżanką z partii, czyli Beatą Szydło.

Pani premier, nie chodziło mi o pani słowa, ale o ogólną myśl, że słusznie słowa nie dają efektu. Polaków ogarnia bezsilność i bunt. Imperialne UE/Niemcy są silniejsze... To nie wina PL. Osobiście chciałabym, by ta cała Unia zniknęła z powierzchni ziemi – wyznała Krystyna Pawłowicz (Twitter).
Zobacz także: Poranny wpis Pawłowicz. Reakcja była błyskawiczna
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(306)
Kami
6 dni temu
A Adam i Ewa nie tworzyli nagannego związku kazirodczego ? Czy godzi się by Krycha Pawłowicz powoływała się na ich przykład ? A jeśli chodzi o wściekłość Pawłowicz w sprawie Frasyniuka. Tak jak podczas jej urlopu na polskim wybrzeżu w towarzystwie trzech ochroniarzy konieczna jest ciągła ochrona zapewniana co najmniej przez trzech funkcjonariuszy. I do tego publiczna informacja na ten temat, że ochroniarze są, że są sprawni i gotowi do natychmiastowej reakcji, że ich wyposażenie w skuteczne środki powstrzymywania agresji gwarantują bezpieczeństwo otoczeniu.
o.Andrzej
miesiąc temu
Krystyna Pawłow icz,jeszcze jeden przykład po komunie
Geist
miesiąc temu
Skoro Bóg nakazał "być płodnym", to co pani zrobiła w tym kierunku, panno Pawłowicz?
Geist
miesiąc temu
I jak Pawłowicz przestrzega to przykazanie "bycia płodnym"? Niedawno przecież mówiła że należy przestrzegać dekalogu,a sama nie zrobiła nic by "być płodną".
suweren
miesiąc temu
Jakie to szczęście dla Polski, że prezes nie ma potomka.
cv.
miesiąc temu
Tuż przed wejściem do polityki jako profesor prawa Pawłowicz napisała opinię dla prokuratury i sądu, która posłużyła do skazania ówczesnego szefa CBA Mariusza Kamińskiego na więzienie — chodzi o głośną sprawę, która skończyła się ułaskawieniem Kamińskiego przez prezydenta Dudę. Od tego czasu Pawłowicz każdego dnia stara się na klęczkach przeprosić za zdradę i zrobi dla PiS wszystko, byle tylko naczelnik Kaczyński i obrońca granic Kamiński wybaczyli. To zresztą tłumaczy, dlaczego kolana i zdrada to najczęstsze słowa w jej słowniku.
resortowa
miesiąc temu
"Krystyna Pawłowicz – cudowne dziecko socjalizmu. Kolejny poseł PiS funkcyjnym członkiem SZSP, przybudówki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, następnie w roku 1979 przynależała do Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej, organizacji działającej pod silną kontrolą Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej" – napisał na Facebooku były poseł Zbigniew Nowak. Wspomniał także o ojcu posłanki PiS, którego opisał jako "konfidenta UB oraz NKWD, ideologa KW PZPR", który w 1950 roku "został skazany za przywłaszczenie z kasy UM w Gdańsku 50 tys zł, za co otrzymał prawie dwa lata wiezienia".
pafel70
miesiąc temu
czyli kryśka promuje kazirodztwo - bo skoro pochodzimy od adama i ewy, to przecież musieli się jakoś parzyć między sobą, żeby naprodukować obecne 8 miliardów ... a co z rozmnażaniem u kryśli, skoro dostała ROZKAZ w Biblii?
Emerytka
miesiąc temu
A ja bym chciala, zeby krystyna pawlowicz zniknela z powierzchni ziemi a nie UE.
Aro
miesiąc temu
NIE MA ŻADNEGO BOGA!!
Kartuz
miesiąc temu
Ale co jak, wedle tych słów był Adam i Ewa. To jak oni mieli być płodni ok ale jak ich dzieci miały płodzić. Przecież to KAZIORODZTWO
uwaznyobserwa...
miesiąc temu
Macie do swojej dyspozycji dawny Sojuz z Putinem na czele , droga wolna jedźcie tam
Dość tego
miesiąc temu
Boga nie ma. Może wreszcie pisowcy przestaną nam włazić na głowę z tą swoją religią?
UZMYSŁ⚫WIENIE...
miesiąc temu
Przeciez taki DEMON jak ona by podpalał dzisiaj stosy z "heretykami" gdyby nie rozwój, cywilizacyjny, intelektualny, przemysłowy, .....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić