Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Krzysztof Bosak w akcji. "Wpadka" żony. Wszystko uchwyciły kamery

274

Podczas niedzielnego wieczoru wyborczego Krzysztof Bosak podziękował swoim zwolennikom za okazane poparcie. Szczególne wyrazy wdzięczności złożył żonie – Karinie. W trakcie wydarzenia miał miejsce pewien zabawny incydent z udziałem małżonki polityka.

Krzysztof Bosak w akcji. "Wpadka" żony. Wszystko uchwyciły kamery
Karina Bosak zgubiła bucik niczym Kopciuszek (East News, Tomasz Jastrzebowski, REPORTER)

Karina Bosak zaliczyła drobną "wpadkę". Przez nieuwagę żonie kandydata Konfederacji zsunął się ze stopy but na obcasie. Jak podaje "Fakt", miało to miejsce tuż przed ogłoszeniem sondażowych wyników wyborów.

Żona Krzysztofa Bosaka w opresji. Kandydat Konfederacji zachował się jak dżentelmen

Krzysztof Bosak, jak przystało na dżentelmena, ruszył żonie na pomoc. Polityk przyklęknął, a następnie z szerokim uśmiechem wsunął żonie na stopę zgubiony but.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Krzysztof Bosak wciąż jest świeżo upieczonym mężem. Kandydat Konfederacji poślubił Karinę (z domu Walinowicz) 8 lutego 2020 roku. Jak podkreślał Bosak w trakcie wieczoru wyborczego, parze nie było łatwo pogodzić przygotowania do ślubu z prowadzeniem kampanii prezydenckiej.

Małżeństwo łączy nie tylko uczucie, lecz także konserwatywne poglądy. Według ustaleń "Ofeminin" Karina Bosak jest Dyrektorką Centrum Wolności Religijnej Instytutu Ordo luris.

Zobacz także: Zobacz też: Wyniki wyborów 2020. Krzysztof Bosak: nie poprzemy nikogo w II turze
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić