Wróć na
oprac. Robert Czykiel
|

Wyniki wyborów 2020. Prof. Staniszkis rozczarowana. Tłumaczy, dlaczego

167
Podziel się

- Szkoda, że nie wygrał w I turze - mówi prof. Jadwiga Staniszkis o wyniku Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Uważa, że to dlatego, że Andrzeja Dudy było za dużo w mediach.

Wyniki wyborów 2020. Prof. Staniszkis rozczarowana. Tłumaczy, dlaczego
Wybory 2020. Jadwiga Staniszkis rozczarowana wynikami (Newspix, Michał Fludra)
bCYtpuAB

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. To kandydaci, którzy zmierzą się w II turze wyborów prezydenckich. W pierwszej lepszy był aktualny prezydent, który otrzymał 41,8 proc. głosów. Kandydat KO był drugi z wynikiem 30,4 proc. To jednak wyniki sondażowe.

Wybory 2020. Prof. Staniszkis rozczarowana

Niektórzy liczyli na znacznie więcej. Profesor Jadwiga Staniszkis miała nadzieję, że nowego prezydenta poznamy już w pierwszej turze. Jej faworytem jest Trzaskowski.

Szkoda, że nie wygrał już teraz. Cóż, w mediach było zbyt dużo o Dudzie. Ale ludzie powinni zdać sobie sprawę ze wszystkich jego błędów. A te były poważne - komentuje w portalu onet.pl.
bCYtpuAD

Wybory prezydenckie. Kamil Bortniczuk i Marcin Kierwiński spierają się o program Rafała Trzaskowskiego

Prof. Staniszkis liczy, że konkurent Dudy przyciągnie do siebie kolejnych wyborców "inteligencją, przyzwoitością i poczuciem humoru". Trzaskowskiego zna, bo był jej studentem. Dodała też, że przydałoby się mu poparcie od pozostałych kandydatów.

- Powinni to zrobić, ale nie wiem, czy będą w stanie. A przecież zmiana prezydenta byłaby korzystna także dla nich - przyznała.

Czytaj także:

bCYtpuAJ
bCYtpuBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(167)
grgeg
3 miesiące temu
a więc wychodzi na to że ludzie oddali głos na Dudę tylko dlatego że było go więcej w mediach..... Daj już kobieto sobie spokój
Tygrysek
3 miesiące temu
Nie fajna Pani. Kiedyś mi się wydawała mądra. Ale teraz widzę, że byłem w błędzie.
Bolo Łacznik
3 miesiące temu
Daruj sobie babciu te durne teksty!!!! Napisz lepiej jaki program ma twój idol?? Chyba do pralki😏😏😏
bCYtpuBf
nick
3 miesiące temu
Kiedyś Cię kobieto szanowałem. Pomroczność chyba ciemna...
Florencja
3 miesiące temu
Jeszcze mam dobrą pamięć; były czasy, gdy prof. Staniszkis popierala A.Dudę, potem zachwycała się R.Biedroniem, a teraz Trzaskowski. Czy ktoś poważny może tak radykalnie zmieniać poglądy? Teraz to już nawet nie mogę krytykować, to smutne i przykre. Bez złośliwości: czy to już zaawansowane lata? szkoda, szkoda, szkoda. Pani Prof. przestała myśleć, gdy Jej córka startowała do Sejmu z list Nowoczesnej. Przykre, smutne....
Najnowsze komentarze (167)
msa
2 miesiące temu
jesli to byl pani student to wspolczuje.a jak wogole go pani wyuczyla.
6126
3 miesiące temu
Pani prof. Jestem panią absolutnie rozczrowana, mimo że w dalszym ciągu pani świetnie wygląda, jeżeli Trzaskowski jest dowcipny itd. to mam rozumieć , że to żart
Maria
3 miesiące temu
Ta kobieta mówi takie bzdury, a zdaje się, że kiedyś popierała PiS. Niech nie wciska nam Trzaskowskiego, bo on nawet nie potrafi się wypowiedzieć po polsku; " O tym są te wybory..." Gdzie tu jest sens? I takich kandydatów ma ta oświecona opozycja,jeden gadający bez sensu, Hołownia i Bosak bez wyższego wykształcenia. To już ja się lepiej nadaję: potrafię mówić z sensem i mam wyższe wykształcenie, magister ekonomii to odpowiednia wiedza na to stanowisko.
5tghnjm
3 miesiące temu
Od dłuższego czasu widzę jakiś dziwny atak nienawiści do Kaczyńskiego i wszystkiego co związane z Nim i PiS-em Czyżby odrzucone uczucia ??? Co się stało ....bo to zachowanie jest w rażącej sprzeczności z poprzednimi wieloletnimi wypowiedziami !!!
magda
3 miesiące temu
Panie Rafale jesteśmy z Panem.Musisz być naszym prezydentem
ja~~
3 miesiące temu
Kiedyś kochała się w Jarku... Tak, tak:)
doctor
3 miesiące temu
nic do niej nie mam ale coś jej zaszkodziło
Gpoint
3 miesiące temu
No cóż...żegnaj Europo. Witamy na wschodzie. Polacy to ,, dziki ,,naród bo nieobliczalny. Za socjalki...płaci cały naród.
bCYtpuAX
aleks
3 miesiące temu
Trzaskowski przyzwoity człowiek?Hmmm......
jf.
3 miesiące temu
Pani Staniszkis, ci tzw inteligentni już rządzili już rządzili, nie zdążyli tylko sprywatyzować lasów i dać Kulczykowi energetyki
wyborca
3 miesiące temu
super jak Trzaskowski wygra, w końcu będzie ktoś odpowiedni zarządzał Warszawą!
Emeryt
3 miesiące temu
Następna znawczyni nie wie jak lud żyje zerwana z choinki.
dot44
3 miesiące temu
Pani profesor proszę się nie przejmować. Jaki prezydent to i tacy komentatorzy.
żołdak
3 miesiące temu
jak wygra Duda to mamy tutaj Wietnam z '70 lat napalm i Kurski
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić