Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję dotyczącą Polski. Jasnowidz ujawnił szczegóły

469

Ostatnimi czasy Krzysztof Jackowski raczej nie ma dobrych wieści. Popularny jasnowidz przedstawił kolejną przerażającą wizję. Przewiduje, że na ulice Polski wyjdzie wojsko.

Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję dotyczącą Polski. Jasnowidz ujawnił szczegóły
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski regularnie organizuje transmisje na żywo za pośrednictwem YouTube'a. Podczas jednej z ostatnich przedstawił niepokojącą wizję. Spostrzegł, że wszyscy patrzą na granicę z Białorusią, a on ma wrażenie, że coś się wydarzy w centrum naszego kraju.

Co będzie w jakiś sposób, gdzie padnie oskarżenie, że to prowokacja, że to coś jest skonstruowane za wschodnią granicą. Nieistotne czy przez Białoruś, czy Rosję, czy inne miejsce - powiedział Jackowski.

Później przyznał, że "po tym zdarzeniu media się rozpiszą, że w naszym kraju było spokojnie, a teraz jest zagrożenie". - I wtedy po tym zdarzeniu jednym lub dwóch natychmiast będą chcieli sprostać tym zagrożeniom w sensie wyprowadzenia sił - kontynuował.

Krzysztof Jackowski przewiduje wprowadzenie wojska

Następnie zaznaczył, że "tą siłą będzie wprowadzenie wojska". - Nie mówię, że wszędzie, ale w szczególne miejsca, gwarne, duże miejsce. To będzie następny krok, że bezkrytycznie zgodzimy się na coś, co gdyby nie zagrożenie, to byśmy zadawali pytania - dopowiedział.

My nie będziemy pytali. To będzie akurat dobrze zorganizowane. Ja myślę, że to może być dobrze zorganizowana prowokacja. Tak czuję - mówił jasnowidz Jackowski.

Przewiduje, że w Sejmie dojdzie do awantury, ale to nie zmieni nastawienia rządu. - I mimo awantury rząd będzie dział nieugięcie, bezwzględnie. Będzie duże śledztwo i będą wyłapywani ludzie, którzy nie są Polakami - podsumował jasnowidz.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić