Ksiądz komentuje wyznanie Najki. "Mam 24 lata i nigdy nie współżyłam"

9

Na profilu popularnego księdza z TikToka - Piotra Jarosiewicza - pojawiło się kolejne wideo. Kapłan odniósł się w nim do kwestii zachowania czystości przedślubnej. Skomentował wyznanie katolickiej influencerki Najki, która od dawna otwarcie głosi, że (ze względów religijnych) nigdy jeszcze nie współżyła z mężczyzną.

Ksiądz komentuje wyznanie Najki. "Mam 24 lata i nigdy nie współżyłam"
Ksiądz komentuje wyznanie Najki. "Mam 24 lata i nigdy nie współżyłam". (TikTok, @ks.piotrjarosiewicz)

"Mam 24 lata i nigdy nie współżyłam z mężczyzną. Bardzo się z tego cieszę" - przyznała otwarcie Najka w filmiku na TikToku. Dziewczyna tak naprawdę nazywa się Natalia Ruś. Katolicka influencerka zgodnie z doktryną swojej religii głosi, iż ze zbliżeniami seksualnymi zamierza poczekać do dnia zawarcia ślubu kościelnego.

Teraz do jej wideo odniósł się katolicki duchowny Piotr Jarosiewicz. Kapłan także prowadzi własne konto na tej samej platformie, gdzie obecnie śledzi go już ponad 287 tysięcy internautów. W tym miejscu ksiądz modli się z widzami, rozmawia z nimi o Bogu, wierze i Kościele, a także odpowiada na ich zawiłe pytania.

Piotr Jarosiewicz posługuje w pewnej parafii w diecezji drohiczyńskiej. Pracuje tam jako wikary. Jest też katechetą. Po godzinach spędzonych w szkole i kościele, pisze również książki dla młodzieży. Obecnie ma na swoim koncie takie publikacje jak: "Siedem", "MPJ", "Jesus is cool", a także "Boża sieć..".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Drugi zamach na papieża. Napastnikiem był ksiądz

Najka mówi o swoim dziewictwie. Ksiądz z TikToka stanowczo komentuje

"Cześć Najka. Na początku bardzo dziękuję za jasne, czytelne świadectwo tego, co robisz, jak żyjesz. Dla wielu to potrzebne" - rozpoczął Jarosiewicz w wideo na TikToku.

Spotkał cię za to bardzo duży hejt (....), przetrzymaj ten hejt (...) Rób swoją robotę najlepiej, jak potrafisz (...) Obiecuję modlitwę - zapewnił.

Internauci wyświetlili wideo Jarosiewicza już przeszło 40 tysięcy razy. Licznie zostawiali pod nim komentarze.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić