Ksiądz spędził noc z zakonnicą. Mówi, za co jest wdzięczny

329

Ksiądz Rafał Główczyński, który na TikToku działa jako Ksiądz z Osiedla, nie wstydzi się żadnych tematów. Co więcej, często zamieszcza na swoim koncie treści, które w pierwszej chwili mogą się wydawać kontrowersyjne. Tak też było i tym razem - zamieścił film po nocy, którą spędził w towarzystwie...zakonnicy.

Ksiądz spędził noc z zakonnicą. Mówi, za co jest wdzięczny
Ksiądz i zakonnica pokazali, co działo się w nocy (TikTok)

Siostra Joanna towarzyszyła księdzu Główczyńskiemu podczas jednej z wakacyjnych nocy w Warszawie. I choć była to jedna noc - sporo się wtedy działo! Relację zdali w krótkim nagraniu, który nakręcili o świcie.

Ksiądz i zakonnica po całej nocy dziękują za...imprezę, rozmowy, modlitwę - wymieniono w filmiku.

Zaintrygowani od razu dostaną odpowiedź - Księdzu z Osiedla i siostrze Joannie od Aniołów towarzyszyło całe grono osób, które razem z nimi celebrowały ten czas. Duchowny zaznaczył, że kolejna okazja do takiego spotkania będzie już 22 lipca. I będzie to po prostu impreza, bo Ksiądz z Osiedla nie kryje się z tym, że od jakiegoś czasu po prostu organizuje imprezy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Modlą się do drzewa. Znany ksiądz mówi o kompromitacji
Zawsze dużo chodziłem na imprezy, zawsze lubiłem imprezy, uwielbiałem organizować imprezy. Tylko, że teraz pod mostem albo dla jakiejś młodzieży. Będąc tam jako ksiądz mogę pomagać jako ksiądz - wyjaśnił na YouTubie ksiądz Rafał Główczyński.

Dodał, że jest to dla niego genialne połączenie tego, co lubi, z tym co dobre.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

W kolejnym nagraniu Ksiądz z Osiedla spytał siostrę o jej przepis na udane wakacje.

Nie mam takiego przepisu, ale zachęcam Was do tego, żeby te wakacje spędzać z Bogiem i wchodzić z nim w jeszcze bardziej zażyłą relację. A jeśli chodzi o same wakacje, to polecam żeby się nie nastawiać na to, co chcecie, ale dać się Bogu zaskoczyć! - poradziła zakonnica bezhabitowa.

Zakonnica pojawiła się u księdza nie po raz pierwszy

Siostra Joanna jest częstym gościem filmów Księdza z Osiedla. W październiku 2022 roku rozmawiał z nią o tym, dlaczego zdecydowała się zostać zakonnicą bezhabitową i wstąpić do Zgromadzenia Sióstr od Aniołów.

Aniołowie są, ale są niewidoczni. Tak samo siostry są w świecie obecne. Pracują i wykonują swoje zawody, ale są. Dzięki temu, że nie mamy habitów, możemy łatwiej dotrzeć do ludzi. I o to chodziło - wyjaśniła zakonnica.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić