aktualizacja 

Ksiądz z ministrantem nagrani. Nie do wiary, co uchwyciła kamera

578

Na jednym z polskich osiedli doszło do bardzo kontrowersyjnej sytuacji. Pewien kierowca nagrał rejestratorem jazdy księdza, który przechodził wraz z ministrantem przez pasy na czerwonym świetle. Wideo trafiło do mediów społecznościowych.

Ksiądz z ministrantem nagrani. Nie do wiary, co uchwyciła kamera
Kierowca nagrał księdza (Bandyta z kamerką, Twitter)

Niedawno doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kanał "Bandyta z kamerką" opublikował na Twitterze nagranie wideo, które uchwycił rejestrator jazdy. Niewątpliwie sytuacja może być zarówno przykładem nieprawidłowego zachowania pieszych, jak i przestrogą dla każdego.

Niekiedy rejestrator jazdy potrafi nagrać naprawdę niecodzienną sytuację. Tak było właśnie 29 grudnia. Chwilę po godzinie 18:00 autor wykonywał skręt na skrzyżowaniu dróg w jednym z polskich miast. Kiedy wjeżdżał w inną ulicę zauważył, że przez przejście dla pieszych przechodzi ksiądz z ministrantem. Widok ten szczególnie go zapewne nie zdziwił, gdyż był to okres wizyt duszpasterskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

Dość szybko okazało się, że kierowca powinien zapisać obraz z kamerki. Ksiądz przechodził przez przejście dla pieszych, kiedy sygnalizator pokazywał czerwone światło. Jakby tego było mało to duchowny dał jeszcze zły przykład ministrantowi i naraził go na niebezpieczeństwo. Nagrywający postanowił upomnieć kapłana, dlatego skorzystał z klaksonu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Zgrzeszyli"

Wideo wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. Komentujący byli oburzeni zachowaniem księdza, który przechodził przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Niektórzy wytknęli kapłanowi popełnienie grzechu.

Zgrzeszyli... - napisał internauta.
Mandacik się należy i tyle - stwierdził komentujący.

Kapłan może być zadowolony, że podczas niestosownego zachowania nie zauważyła go policja. Mundurowi mogliby ukarać zarówno jego, jak i ministranta mandatami karnymi po 100 zł.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić