Ksiądz z TikToka przeprasza wiernych za seksaferę. "Zostańcie"

126

Ksiądz Tomasz Z. i jego koledzy urządzili sobie seks-imprezę na plebanii w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie). Ten temat odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. W sprawie zabrał głos popularny katolicki kapłan z TikToka Grzegorz Kaczorkiewicz. - Jest mi wstyd - powiedział w wideo.

Ksiądz z TikToka przeprasza wiernych za seksaferę. "Zostańcie"
Ksiądz ostro o seksaferze z Dąbrowy Górniczej. "Jest mi wstyd". (TikTok, @ks.grzegorzkaczorkiewicz)

Przypomnijmy. Ksiądz Tomasz Z. urządził na plebanii w Dąbrowie Górniczej seks-imprezę w nocy z 30 na 31 sierpnia br.. Podczas niej zażywali tabletki na potencję. Jeden z uczestników imprezy wymagał pomocy lekarzy. Interweniowała też policja.

Seksskandal w Dąbrowie Górniczej. Kolejny ksiądz z TikToka zabrał głos

Teraz do popularnego księdza z TikToka Grzegorza Kaczorkiewicza (posługuje w parafii NSPJ Opatówek) zwrócił się pewien internauta. Prosił, by ten duchowny odniósł się do tematu orgii, jaka miała miejsce na śląskiej plebanii.

Tak, przeczytałem sobie trochę informacji na ten temat. Więc, jeżeli wszystkie one są prawdziwe, tak jak podają media, to jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, co tam się wydarzyło - rozpoczął ksiądz z TikToka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Abp Marek Jędraszewski krytykuje UE. Ks. Kobyliński: dyskusja jest barwna, ale nie merytoryczna
Choć nie jest to mój osobisty grzech, jako księdza, jako człowieka, to z całego serca wszystkich przepraszam, którzy są zgorszeni (...). Ubolewam, że coś takiego miało miejsce na łamach naszego kościoła katolickiego (...) Jest mi wstyd (...) - powiedział duchowny.

Ksiądz dodał, że każdy taki skandal w Kościele "przekreśla rok jego pracy" z ludźmi. Następnie poprosił internautów, by ci pomodlili się za tych kapłanów, którzy się pogubili na drogach życia i zatracili sens swego powołania. - Nie ukrywam, (...) my - księża przeżywamy to jeszcze bardziej, niż wy - świeccy - przyznał Kaczorkiewicz.

Wideo zostało wyświetlone na TikToku już ponad 44 tysięcy razy. Internauci licznie je komentowali. - Znam tego księdza, dawał nam ślub, to dobry człowiek. Może to dziwne, ale myślami jestem z nim i wiem, że z powodu tego grzechu ma ciężkie chwile - napisała jedna osoba.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić