aktualizacja 

Ksiądz zadał dzieciom pytanie. Dziewczynka odpowiedziała wprost

W sieci pojawiło się nagranie, na którym ksiądz pyta dzieci, co należałoby zrobić, żeby na świecie zapanował pokój. Odpowiedź jednej z dziewczynek rozbraja. W kościele słychać było śmiech. Ksiądz skwitował słowa dziecka słowami: - Jeżeli Pan Bóg będzie tak chciał, to też tak będzie.

Ksiądz zadał dzieciom pytanie. Dziewczynka odpowiedziała wprost
Dziecko ma pomysł, jak zaprowadzić pokój na świecie (Instagram)

Zdarzenie zostało nagłośnione przez prowadzących popularny fanpejdż "Make Life Harder". Opublikowali oni filmik na Instastory, na którym zarejestrowano rozmowę grupy dzieci z księdzem. Wszystko działo się w trakcie mszy.

Dziecko mówiło o Putinie. Zaskakujące, co odpowiedział ksiądz

Ksiądz postanowił zwrócić się do grupy dzieci z pytaniem o pokój. Zapytał, co ich zdaniem należy zrobić, aby na całym świecie zapanowała zgoda.

Jeżeli od was to by zależało, co trzeba dzisiaj zrobić, żeby na świecie zapanował całkowity pokój? Macie jakieś pomysły? – pytał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Broń, która zmusi Putina do zmiany planów? "Gotowa natychmiast"

Dzieci chętnie odpowiadały na zdane przez księdza pytanie. Początkowo odpowiedzi nie odbiegały od tego, czego mogli oczekiwać dorośli. Kolejno powtarzały się pomysły, że ludzie powinni żyć w zgodzie, nie kłócić się lub godzić, jeżeli pozostają skonfliktowani.

Żeby ludzie żyli w zgodzie. Żeby się nie kłócili. Żeby się pogodzić – wyliczały kolejno dzieci.

Poruszenie wywołała jednak odpowiedź kolejnego dziecka. Powód? Wyraziło ono opinię, że do zaprowadzenia pokoju na świecie konieczna jest śmierć Władimira Putina.

Żeby Putin umarł – oświadczyła dziewczynka, a w kościele wyraźnie dało się słyszać śmiech.

Ksiądz postanowił ustosunkować się do tej nietypowej odpowiedzi. Stwierdził, że jeżeli Bóg będzie podzielał opinię dziewczynki, to być może "uśmierci" prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Jeżeli Pan Bóg będzie tak chciał, to też tak będzie – oznajmił.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić