Kamil Różycki
Kamil Różycki| 

Księża z Łodzi zorganizują imprezę dla singli. Poszukiwani są mężczyźni

14

Możliwość poznania drugiej połówki nie jest najłatwiejszym zadaniem. Doskonale rozumieją to duchowni z Parafii św. Brata Alberta w Łodzi. Z tego też powodu, by pomóc swoim wiernym, postanowili oni zorganizować imprezę dla singli. Obecnie poszukiwani są jedynie samotni panowie.

Księża z Łodzi zorganizują imprezę dla singli. Poszukiwani są mężczyźni
Kościół w Łodzi zorganizuje imprezę taneczną (Getty Images, Milan Markovic)

Trudności ze znalezieniem drugiej połówki można uznać za generacyjny problem XXI wieku. Pomimo wielu aplikacji randkowych i możliwości, jaką daje współczesna technologia, wciąż nie brak osób, które zmagają się z samotnością. Czy można jednak jakoś temu zaradzić?

Prawdopodobnie właśnie takie pytanie zadali sobie duchowni z Parafii św. Brata Alberta w Łodzi, znajdującej przy ulicy Chmielowskiego 7. W efekcie postanowili oni zorganizować imprezę skierowaną do singli w wieku 30-50, która jest elementem szerszej akcji "Poznajmy się".

Wiemy, że istnieje wiele portali randkowych, aplikacji matrymonialnych, grup dla singli. Ale wśród tych wszystkich możliwości technicznych, czasem tęsknimy za poznawaniem się na żywo… - czytamy na stronie parafii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jan Dąbrowski o byciu rodzicem w tak młodym wieku. Nie żałuje?

Poszukują miłości na imprezie tanecznej

Oferta tej imprezy skierowana jest do wszystkich singli i singielek w wieku od 30 do 50 lat. Warto podkreślić, że jeśli zdecydujemy się zapisać, to organizatorzy uprzedzają, że jest to zabawa dla osób "pragnących i mogących zawrzeć sakramentalny związek małżeński w Kościele katolickim".

Jeśli właśnie taki jest nasz cel, to już 25 maja w sobotę po godzinie 19 w salce obok kościoła czekać będą na nas ciepłe i zimne napoje oraz przekąski. Impreza jest bezalkoholowa. Całość poprowadzi DJ Robert, który zadba o dobrą do tańca muzykę.

Niestety oferta jest ograniczona. Obecnie duchowni poszukują jedynie samotnych panów. Każda z pań, która zgłosi obecnie swoją chęć wzięcia udziału w zabawie, zostanie zapisana na liście rezerwowej. Koszt uczestnictwa imprezie tanecznej to 50 złotych, a zapisy wciąż można składać na stronie parafii.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić