Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Youtuberka udzielała wywiadu. Nagle do jej mieszkania wpadła SB

71
Podziel się

Dina Stars jest kubańską gwiazdą YouTube'a. Influencerka zgodziła się na udzielenie wywiadu hiszpańskiego programu Canal 4. Właśnie relacjonowała przebieg masowych protestów, gdy do jej domu weszli funkcjonariusze służby bezpieczeństwa.

Youtuberka udzielała wywiadu. Nagle do jej mieszkania wpadła SB
Dina Stars jest kubańską youtuberką. Została aresztowana za opowiadanie o protestach, jakie miały miejsce na terenie kraju. (YouTube, El Mundo)
bEUNHelh

Dina Stars, której prawdziwe nazwisko brzmi Fernandez, udzielała wywiadu przez internet. Poza influencerką, w jej domu w Hawanie był obecny także kubański piosenkarz Yotuel.

Kubańska influencerka aresztowana za opowiadanie o demonstracjach

W pewnym momencie Dina Stars przerwała wywiad i zniknęła z pola widzenia dziennikarki Canal 4. W tle było słychać kilka męskich głosów. Po chwili wyraźnie zdenerwowana influencerka wróciła i oznajmiła, że do domu wkroczyli funkcjonariusze służby bezpieczeństwa.

bEUNHelj

Jak zdążyła przekazać dziennikarce Dina Stars, powodem obecności funkcjonariuszy była jej krytyka pod adresem rządu. Influencerka poinformowała, że z powodu swojego zachowania została aresztowana.

Zabierają mnie. Obarczam rząd odpowiedzialnością za wszystko, co się dzieje. Muszę iść — powiedziała Dina Stars przed zabraniem przez służby bezpieczeństwa (CNN).
bEUNHelp

Masowe protesty rozpoczęły się na Kubie w niedzielę 11 lipca. Mają one charakter antyrządowy – mieszkańcy są niezadowoleni ze złej sytuacji gospodarczej oraz wzrostu zachorowań na COVID-19. Według ustaleń organizacji praw człowieka Cuban Prisoners Defenders, los 187 uczestników, w tym wielu dziennikarzy, pozostaje nieznany.

Zobacz także: Zobacz też: Lech Wałęsa w "Faktach po Faktach": nigdy nie zgodziłem się na współpracę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNHelK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(71)
Onanista
5 miesięcy temu
Bardziej zwróciłem uwagę na tą prowadząca cycata fajna
aaaa
5 miesięcy temu
Osleplem albo ci z bezpieki sa niewidzialni
Tylko PIS
5 miesięcy temu
Jeszcze trochę, totalsi i po was przyjdą. PIS nie pozwoli szkalować Polski i będziecie siedzieć za szkalowanie Polski i Polaków! Wszyscy przeciwnicy Polskiego Ładu i PIS wasze miejsce jest w więzieniu!
bEUNHelL
dociekliwy
5 miesięcy temu
To jak ona się w końcu nazywa: Dina Stars, Fernandez czy Influencerka? Jeszcze dziś jadę na Kubę to wyjaśnić.
Maria Magdale...
5 miesięcy temu
ta pani tak wygląda chyba, że mogli ją chyba porwać
ustalić
5 miesięcy temu
SB chyba została zlikwidowana ?
kiedy i u nas...
5 miesięcy temu
powodem obecności funkcjonariuszy była jej krytyka pod adresem rządu. Influencerka poinformowała, że z powodu swojego zachowania została aresztowana.
XYZ
5 miesięcy temu
Tylko czekać jak agent Kaczyński i agentem Macierewiczem i pożytecznymi idiotami x PiS zgotuje nam podobne bagno. A wszystko na rozkaz Putina!
Hipster
5 miesięcy temu
Projekt ustawy o zakazie krytyki metod walki z covid i zmuszanie do szczepień w wojsku to też dyktatura.
Kurski .
5 miesięcy temu
Nasz rząd też uparcie dąży aby Polacy nie mieli dostępu do wielu artykułów spożywczych i przemysłowych, ale nie przez ich brak na rynku tylko przez galopującą drożyznę. Dzięki rządom "pisowskich fachowców" mamy inflację największą w Europie. Ale pisowska klika ma sie dobrze, prawie każdy pisowiec ma żonę lub męża w zarządzie jakiejś spółki.Niektórzy są w 3 lub 4 (np żona Sobolewskiego).
😠🦆😠
5 miesięcy temu
Teraz też jest inwigilacja a obecny rząd chyba dąży do tych samych "standardow"
pamietamykwas...
5 miesięcy temu
ma bardzo duże szczęście, bo w PRL za rządów PZPR=SLD i ZSL=PSL, SB UB MO ZOMO i LWP, zamordowały prawie 100 tysięcy Polaków, którzy też rząd krytykowali, np. niejaki Kwaśniewski był w okresie PRL ministrem w rządzie niejakiego Messnera
Jan
5 miesięcy temu
I bardzo dobrze. Ludzie mają tam spokój i chcą zys spokojne, a tu jąkaś kv pruje się na wizji i awanturuje. Wodą i pałą.
bEUNHelD
iwo
5 miesięcy temu
Loteria dla zaszczepionych? To juz dokladnie obsrali konSTYTUCJE-prostyTUCJE.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić