aktualizacja 

Kurski nie wytrzymał. Ostra kara za newsa o Derulo w TVP

82

Choć od sylwestrowego koncertu w TVP minęło już trochę czasu, to nadal nie milkną echa tego wydarzenia. Na jaw wypłynęły zaskakujące informacje. Okazuje się, że konsekwencje poniósł wydawca "Panoramy", który zdecydował się na zbyt wczesne wypuszczenie wiadomości o tym, że w "Sylwestrze Marzeń" weźmie udział Jason Derulo.

Kurski nie wytrzymał. Ostra kara za newsa o Derulo w TVP
Jacek Kurski (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Jason Derulo był wielką gwiazdą "Sylwestra Marzeń". Telewizja Polska na okrągło chwaliła się, że przyjął zaproszenie i weźmie udział w tym wydarzeniu.

O sylwestrowej niespodziance jako pierwszy poinformować miał prezes TVP Jacek Kurski. O przyjeździe Derulo napisał tuż przed imprezą (29 grudnia). Pierwszy jednak nie był.

Kurski o występie Derulo poinformował o 11:10. Widzowie "Panoramy" o wszystkim dowiedzieli się natomiast pół godziny wcześniej, na co uwagę zwraca "Press".

Magazyn ustalił, że wiadomość zdecydował się wypuścić wydawca programu Mariusz Pietrasik. Przekazano ponadto, że poniósł on konsekwencje przedwczesnej radości.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pospieszył się i został zawieszony

Okazuje się, że Pietrasik został zawieszony w obowiązkach przez przełożonych. Właśnie za to, że wyprzedził prezesa.

"Press" potwierdził te ustalenia w dwóch źródłach TVP. Oficjalnie stacja nie chciała się jednak odnieść do tej sprawy. Podano jedynie, że Mariusz Pietrasik jest już ponownie wydawcą "Panoramy".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić