Lębork. Do wanny wpadł ładujący się telefon. 17-latka nie żyje

786

Do tragicznej śmierci nastolatki doszło w województwie pomorskim. 17-latka postanowiła wykąpać się w łazience, w której znajdował się podłączony do ładowania telefon. W pewnym momencie urządzenie wpadło do wody, w wyniku czego dziewczyna została porażona prądem.

Lębork. Do wanny wpadł ładujący się telefon. 17-latka nie żyje
17-latka kąpała się w wannie. Nagle do wody wpadł telefon komórkowy, w wyniku czego dziewczyna została porażona prądem (Getty Images)

Jak podaje Polsat News, do wypadku 17-latki doszło w poniedziałek 12 kwietnia. Funkcjonariusze lęborskiej policji otrzymali zawiadomienie o zgłoszeniu około godziny 1 w nocy.

Tragedia w Lęborku. 17-latka została porażona prądem w trakcie kąpieli

Aspirant Marta Szalkowska potwierdziła, że do śmierci 17-latki prawdopodobnie doszło w wyniku porażenia prądem. Oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku wyjaśniła, że do wanny, w której kąpała się nastolatka, wpadł podłączony do ładowania telefon.

Przyczyną śmierci młodej dziewczyny było najprawdopodobniej porażenie prądem. Do wanny, w której się kąpała, wpadł ładowany telefon komórkowy – przekazała aspirant Marta Szalkowska (Polsat News).

W sprawie okoliczności śmierci 17-latki zostało wszczęte śledztwo. Będzie ono prowadzone pod nadzorem prokuratury, która zadecydowała o przekazaniu zwłok zmarłej do badań sekcyjnych. Pozwolą one wyjaśnić, jakie były dokładne przyczyny zgonu młodej dziewczyny.

Ciało zostało przewiezione do prosektorium do badań sekcyjnych. My zabezpieczyliśmy ślady i dowody i teraz pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniamy okoliczności tej tragedii – wyjaśniła asp. Marta Szałkowska (Fakt).

Asp. Marta Szałkowska wystosowała specjalny apel w związku ze śmiercią 17-latki. Oficer prasowa przypomniała, żeby pod żadnym pozorem nie korzystać z urządzeń elektrycznych w trakcie kąpieli. Jeśli podłączony do prądu sprzęt wpadnie do wody, może dojść nawet do śmierci jego użytkownika.

To bardzo niebezpieczne, taka nasza rada, by pod żadnym pozorem nie korzystać podczas kąpieli z żadnych urządzeń elektrycznych – podkreśliła asp. Marta Szałkowska (Fakt).
Zobacz także: Zobacz też: Tragedia w wesołym miasteczku. Śmiertelny wypadek w Indiach
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić