Tragiczny finał imprezy w Warszawie. 17-latek nie żyje

256

Do tragedii doszło w stołecznej dzielnicy Praga-Południe. W mieszkaniu na 4. piętrze odbywała się impreza, w której brało udział kilkanaście osób. W trakcie zabawy uczestnicy pili alkohol. W pewnym momencie z okna wypadł 17-latek.

Tragiczny finał imprezy w Warszawie. 17-latek nie żyje
Do tragicznej śmierci nastolatka doszło w stołecznej dzielnicy Praga-Południe (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Monika Gruszewicz)

Jak podaje "Super Express", do wypadnięcia 17-latka z okna doszło w bloku na ul. Marii Rodziewiczówny. Tragiczna w skutkach impreza odbyła się w piątek 12 marca w godzinach wieczornych.

Nastolatek wypadł z okna. Tragedia na Pradze-Południe

Jak potwierdziła Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze policji otrzymali zawiadomienie o zdarzeniu o godzinie 22:23. Świadek poinformował, że na trawniku przy bloku na Pradze-Południe leży zakrwawiony młody mężczyzna.

Przed funkcjonariuszami policji na miejsce zdążyli już dotrzeć ratownicy pogotowia. Podjęli oni próbę reanimacji 17-latka, jednak stan młodego mężczyzny był zbyt ciężki. 17-latek zmarł.

Policjanci o godz. 22.23 dostaliśmy informację, że przy bloku na Pradze-Południe leży młody mężczyzna. Udali się pod wskazany adres. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe. Ustalili, że wypadł z 4 piętra. Niestety pomimo reanimacji nie udało się go uratować – poinformowała Małgorzata Wersocka, cytowana przez "Super Express".

Śledztwo w sprawie okoliczności śmierci 17-latka prowadzi prokurator. W ramach czynności doszło do zatrzymania 12 osób.

Zobacz także: Zobacz też: Wypadek w parku rozrywki w Chinach. Przerażające nagranie jednego z poszkodowanych
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić