Lech Wałęsa zakażony. Co z jego żoną? Syn ujawnia

410

W ubiegłym tygodniu Lech Wałęsa poinformował o tym, że zakaził się koronawirusem. Były prezydent nie ukrywał, że pierwsze dni zakażenia były trudne.

Lech Wałęsa zakażony. Co z jego żoną? Syn ujawnia
Lech Wałęsa zakaził się COVID-19. (Facebook)

Lech Wałęsa w ubiegłym tygodniu zaraził się COVID-19. Mimo trzech dawek szczepionki i przestrzegania obostrzeń były prezydent RP nie uniknął zakażenia. Pierwsze dni choroby nie były przyjemne, bo sam Wałęsa pisał, że czuje "odrywanie ciała od kości".

W rozmowie z "Super Expressem" o stanie zdrowia byłego prezydenta opowiedział jego syn Jarosław. Okazuje się, że jest już lepiej.

Jest lepiej! Jest na dobrej drodze! Dzięki Bogu i nauce to pokonujemy - mówi "Super Expressowi" syn byłego prezydenta.
W tej pandemii najgorsze było to, że ojciec musiał siedzieć w domu. Mój ojciec to człowiek czynu, musi być w akcji, spotykać się, jeździć, jak to wróci, to na pewno będzie zdrowiał. Oby tylko ludzie się szczepili - podsumowuje.

Lechem Wałęsą opiekuje się teraz jego żona. Z relacji syna Wałęsów wynika, że pani Danuta nie zaraziła się COVDI-19, a wszystko to dzięki szczepieniom.

Szczepienia to jeden z największych sukcesów naszej cywilizacji. Negowanie szczepionek jest dla mnie niepojęte. Mama 2-krotnie robiła testy i były negatywne. Nie choruje, oby tak zostało - podsumowuje.
Zobacz także: Śmierć Agnieszki z Częstochowy. "Dramat decyzji z 2020 roku"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić