Lech Wałęsa zakażony. "Nie czuję własnego ciała"

129

Lech Wałęsa poinformował w piątek o otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na obecność COVID-19. Były prezydent powiedział również, jak się czuje. Nie jest najlepiej.

Lech Wałęsa zakażony. "Nie czuję własnego ciała"
Lech Wałęsa. (PAP, Adam Warżawa)

Lech Wałęsa poinformował w piątek o tym, że zakaził się koronawirusem. Były prezydent, by mieć pewność, że wynik jest wiarygodny wykonał trzy testy. W swoim poście napisał również, jak się czuje i wychodzi na to, że nie jest najlepiej.

Nie mogę uwierzyć!! 3 razy zaszczepiony, pobrane 3 wymazy. Jestem zainfekowany. A. Ból głowy B. Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. Co robić - pisze na Facebooku Lech Wałęsa.

Na ten moment nie wiemy, czy Lech Wałęsa przebywa w domu czy w szpitalu. Specjaliści przypominają, że szczepienia chronią zakażonych przed ciężkim przebiegiem choroby oraz przed jej powikłaniami.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W piątek resort zdrowia poinformował o 36 665 nowych zakażeniach. W ciągu ostatniej doby zmarło 248 osób (67 z powodu COVID-19, 181 z powodu zakażenia i chorób współistniejących). W pełni zaszczepiło się 21 541 049 Polaków, czyli 56,6 proc.

Zobacz także: Piąta fala rośnie w siłę. Lekarz apeluje do Polaków
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić