Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Lekarka miała już dość. Przerwała "Publiczny Różaniec" Kai Godek

87
Podziel się

"Publiczny Różaniec" Kai Godek przed gmachem Ministerstwa Zdrowia wzbudził kontrowersje. Wierni modlili się jako przeciwnicy szczepionek przeciwko COVID-19. Wydarzenie zostało przerwane przez oburzoną lekarkę.

Lekarka miała już dość. Przerwała "Publiczny Różaniec" Kai Godek
Wydarzenie Kai Godek zostało przerwane (zdjęcie ilustracyjne) (PAP)
bEIPeMet

Wydarzenie obyło się 11 września przed gmachem Ministerstwa Zdrowia w Warszawie. Do wzięcia w nim udziału zachęcała innych Kaja Godek. Grupa osób z Godek na czele modliła się tam w intencji stosowania "szczepionek skażonych aborcją". Intencja była uznana przez wielu za kontrowersyjną, gdyż szczepionki znacznie zmniejszyły statystyki zachorowań i zgonów spowodowanych COVID-19.

Wydarzenie wywołało oburzenie jednej z kobiet obecnych na miejscu. Wyraźnie nie spodobała się jej intencja, dlatego postanowiła przerwać całe zdarzenie. Przedstawiając się za lekarkę, wykrzyknęła w kierunku grupy, że ta "wygaduje głupoty". Przeciwnicy szczepionek mieli również przygotowaną petycję do ministra Adama Niedzielskiego. Napisano w niej m.in., że "wszystkie preparaty zakupione przez polski rząd są skażone aborcją".

bEIPeMev

Według portalu "Stołeczna" zdarzenie przebiegło spokojnie. Oprócz zbulwersowanej lekarki słychać było trąbienie niektórych samochodów, które przejeżdżały zaraz obok ministerstwa. Ich kierowcy zapewne sprzeciwiali się w taki sposób inicjatywie modlących się. Protestujący żądali wycofania preparatów z obiegu i zakończenie kampanii, które promuje szczepienia przeciwko COVID-19.

Zobacz także: "Kuriozum!" Andrzej Duda na celowniku. Piotr Zgorzelski nie szczędził mocnych słów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIPeMeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(87)
Piotr
miesiąc temu
Czy za przerwanie publicznego różańca nie grozi kara 10 lat więzienia o zaostrzonym rygorze?
Wacek
miesiąc temu
Te modły to psu na budę, księża, biskupi, papieże jak zachorują to w te pędy do njlepszych lekarzy w brew woli Boga , który zesłał nieszczęście choroby. Te łobuzy nie wierzą w modlitwę.
Brandnew
miesiąc temu
"...gdyż szczepionki znacznie zmniejszyły statystyki zachorowań i zgonów spowodowanych COVID-19...." - szczegonie widac to w UK, Hiszpani,Izraelu. Malcie i innych "miszczacjh" wyszczepion. Ilosc zgonow i zakazen 23-4 razy wieksza niz latem 2020. A karej ktore maja manjmniej wyszczepien sa dzis ...ZIELONYMI!
bEIPeMeX
GOŚĆ
miesiąc temu
Myślę że tych wszystkich przeciwników szczepionce przeciw COVID-19,jeśli zachorują nie należy leczyć wtedy może pójdą po rozum do głowy.
pawel
miesiąc temu
ew. Mateusza 6 ; 7 ... różaniec ?
zibi
miesiąc temu
Najgorsze przed nami ta Godek dostanie się do parlamentu w następnej kadencji i się dopiero zacznie cyrk.
Angelo
miesiąc temu
A ta pani zgłosiła manifestację i uzyskała na nią zgodę czy jak zwykle samowolka. Tę manifestację z urzedu powinna policja rozgonić. A ta pani solidną grzywnę zapłacić. Może by to ją otrzeźwiło.
Bałuty
miesiąc temu
''Gej zabił 18miesięczne dziecko - zakazać dewiacji'' na transparencie. Ok, to może ja sięgnę po przykład w Polski, nie muszę tak daleko szukać. ''Małżeństwo torturowało i zabiło dwuletnie dziecko. Zakazać małżeństw.'' Źli ludzie są wszedzie. A takie uogólnianie do niczego dobrego nie prowadzi. No ale oni tego chyba nie zrozumieją nigdy.
Normalny
miesiąc temu
Skoro nauka zawiodła, pozostaje już tylko modlitwa
Dedukator
miesiąc temu
Modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a bardzo wielu pomogła
Dedukator
miesiąc temu
Szatan nigdy nie cierpiał różańca
Szczepienia? ...
miesiąc temu
To, że to są pojeby, to jedno, a to, że szczepionki nic nie zmieniły, to drugie. Po pierwsze statystyka "autorze" kampania szczepień rozpoczęła się w momencie naturalnego spadku zachorowań na grypę, przez cały czas trwała nagonka na szczepienia. Teraz zaczyna się powoli coś, co niektórzy nazywają "sezonem grypowym" w istocie będącym okresem obniżonej odporności i zachorowania na grypę (choroby odwirusowe mające różny przebieg często bagatelizowane w efekcie czego niekiedy mające srogie konsekwencje, zwłaszcza u osób cierpiących na inne choroby i osłabione np. wiekiem), i lobby koncernów naciska na więcej szczepień i kolejne dawki, które wiele nie zmieniają, jak co roku szczepienia przeciwko grypie. Bo nie prowadzono nigdy rzetelnych badań nad ich skutecznością. Albo trafili w wirusa twórcy albo nie, a zaszczepieni albo chorowali, albo nie, ale czy to zasługa szczepienia tego nie wiadomo, bo może zwyczajnie nie mieli kontaktu z wirusami, albo byli silni i się grypie nie dali. Szczepienia? Tak. Ale nie na sezonowe, mutujące wirusy.
1,2,3
miesiąc temu
Godek nie mieszaj Pana Boga w swoje poglądy
bEIPeMeP
Mietek
miesiąc temu
Różaniec-czy bezmyślne zdrowaśki .Już Maryja ozdrowiała ,w niebie nie ma chorób . Wg Biblii ciało i krew nieba nie posiądą .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić