Lekarz diagnozuje Putina. "Tej choroby nie da się już leczyć"

Władimir Putin rozpętał wojnę w Ukrainie. Od jakiegoś czasu dużo mówi się o jego kondycji zdrowotnej. Do tego tematu w rozmowie z Radiem ZET odniósł się doktor Jacek Koprowicz ze szpitala MSWiA w Warszawie.

Lekarz diagnozuje Putina. "Tej choroby nie da się już leczyć"
Władimir Putin (Getty Images, Mikhail Svetlov)

Specjaliści twierdzą, że Władimir Putin jest paranoikiem i osobą mającą problemy natury psychicznej. Taką opinię podziela Jacek Koprowicz ze szpitala MSWiA w Warszawie.

On ma ewidentnie zaburzenia paranoiczne. Jest osobą, która stwarza sobie wyobrażenie świata, swoje wyobrażenie potencjalnych zagrożeń. To jest dla niego realne. To nie jest coś, co może się wydawać czymś sztucznym, wymyślonym. On w to wierzy całym sobą - powiedział lekarz w Radiu ZET.

Podkreślił ponadto, że w tym przypadku mamy do czynienia z "okrutną, zniekształconą patologicznie osobowością dysocjalną". Ocenił też, że Putin nie liczy się z nikim i niczym, a poza tym za nic ma ludzkie życie.

To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować - kontynuował.

Władimir Putin "żyje w tym swoim świecie"

Koprowicz na antenie Radia ZET bardzo dosadnie wyraził się na temat przywódcy Rosji.

On żyje w tym swoim świecie, interpretuje po swojemu każdą rzecz, która się dzieje wokół, on ma swoje wytłumaczenie na wszystko - zaznaczał.
Zobacz także: 13. dzień agresji Rosji na Ukrainę. "Putin lekceważył ten naród i nie doceniał go"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić