Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Lekarze odmówili jej wstępu bez testu na koronawirusa. Poroniła

4
Podziel się

Kobieta w ósmym miesiącu ciąży przyjechała do szpitala, jednakże lekarze odmówili jej wstępu, ponieważ nie posiadała ujemnego wyniku testu na COVID-19. Kobieta poroniła przed budynkiem. Do tego zdarzenia doszło w Chinach w mieście Xian.

Lekarze odmówili jej wstępu bez testu na koronawirusa. Poroniła
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)
bFdLepIR

W Chinach, gdy tylko pojawił się Omikron, podjęto restrykcyjne decyzje dotyczące obostrzeń. Zastosowano surowe środki w ramach chińskiej strategii "zero tolerancji" polegającej na poddawaniu kwarantannie każdego przypadku, przeprowadzaniu masowych testów i zamykaniu całych miast.

Główne lotnisko w Xi'an zawiesiło w środę wszystkie loty międzynarodowe. Loty krajowe zostały już wstrzymane w ramach działań mających na celu uszczelnienie miasta. Dziesiątki tysięcy osób z bliskimi kontaktami zarażonych osób umieszczono w ośrodkach kwarantanny.

bFdLepIT

Poroniła przed szpitalem

Kobieta w ciąży z miasta Xian cierpiała na bóle brzucha, pojechała więc do szpitala. Pracownicy jednak nie chcieli jej wpuścić ze względu na brak ujemnego testu na COVID-19.

W Nowy Rok została zatem zmuszona do czekania przed szpitalem na różowym plastikowym stołku przez dwie godziny. Ciężarna zaczęła krwawić w niekontrolowany sposób. Okazało się, że poroniła w ósmym miesiącu ciąży.

bFdLepIZ

Miasto poinformowało, że przeprowadzono dochodzenie w sprawie incydentu, ale nie podało żadnych szczegółów. Szpitalowi nakazano publiczne przeprosiny, rekompensatę i "optymalizację procesu leczenia". W czwartek poinformowano, że dyrektor generalny szpitala Gaoxin, Fan Yuhui, został zawieszony, a szefowie oddziałów ambulatoryjnych i medycznych zwolnieni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdLepJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
M1306
1 tyg. temu
I nie zamierzam przeprosić antyszczepionkowców. I życzę Antyszczepionkowych ku klux klanów,żeby jak najszybciej poszli do grobów
rob pompkiewi...
1 tyg. temu
...maoisci to ostateczna odmiana-Rasy Ludzkiej-Plan Polityki Prorodzinnej-Realizowany jest w 110%-10% -" na CHWALE... MAO-W PIS-POLINIE... Plany sa również Ambiitne-110% WYSZCZEPIENIA-110% WIEDZY DLA PEGASUSA-I-110% WYBORCOW " Z NAMI"-KOMUNISCI W A'LA STOLTZMAN-MILERSTEIN CZY ciMOSZEvitz- Sa PELNI PODZIWU...
...
1 tyg. temu
To dla o2 i każdej władzy INCYDENT!
bFdLepJv
To ktoś ,kto...
1 tyg. temu
8 miesiac to poród ,nie poronienie. Rzetelność informacji
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić