Aniela Siwek| 

Liczyła się każda sekunda. Niesamowite, skąd przyszła pomoc. Więźniowie bohaterami

13

Trzech więźniów z Gwinnett County Jail w stanie Georgia w USA uratowało życie strażnikowi. Oficer służby więziennej dostał ataku serca podczas swojej zmiany.

Liczyła się każda sekunda. Niesamowite, skąd przyszła pomoc. Więźniowie bohaterami
Więźniowie uratowali strażnika.

Trzech więźniów z Gwinnett County Jail w stanie Georgia w USA zostało bohaterami. Mitchell Smalls, Terry Loveless i Walter Whitehead uratowali życie jednemu ze strażników - Warrenowi Hobbsowi.

Skazani mają celę blisko biura, dzięki temu zauważyli, że Hobbs źle się czuje. Jeden z nich zaczął uderzać w drzwi, aby zaalarmować pozostałych więźniów i pracowników. Strażnikowi udało się na chwilę podnieść i otworzyć kraty.

Smalls, Loveless i Whitehead podbiegli natychmiast do Hobbsa. Skorzystali z jego telefonu i wezwali pomoc. Strażnik dostał nagłego ataku serca. Dzięki szybkiej reakcji udało mu się w porę pomóc. Obecnie dochodzi do siebie w swoim domu.

Zobacz także: Grzywna do 15 tys euro. za łamanie zakazu. Nowe obostrzenia w Katalonii

Postawa więźniów została zauważona i pochwalona. Na Twitterze i oficjalnej stronie więzienia zamieszczono zdjęcie osadzonych oraz specjalne podziękowania.

Wyrazy uznania dla tych więźniów za przyjście z pomocą naszemu zastępcy, gdy doznał nagłego ataku serca na oddziale. Dziękujemy im za szybką pomoc i lekcję, jaką dają ich działania. To nie mundur czyni bohatera. To osoba, która go nosi - napisano w podziękowaniach.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić