Lody Ekipy. Udał się do siedziby Koral. Wszystko zobaczył i pokazał

181

Fenomen lodów Ekipy jest zdumiewający. Smakołyki od "Friza" znikają ze sklepowych lodówek w zastraszającym tempie, a producent musiał uruchomić dodatkową linię produkcyjną. Na TikToku jeden z fanów "Ekipy" odwiedził siedzibę producenta najpopularniejszych w Polsce lodów.

Lody Ekipy. Udał się do siedziby Koral. Wszystko zobaczył i pokazał
TikToker wybrał się do siedziby firmy Koral (TikTok, lukasztivi)

Lody Ekipy szturmem zawojowały kraj. W sklepach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a kupienie jednej sztuki graniczy z cudem. W internecie przysmaki od "Friza" oraz papierki po nich można zakupić za astronomiczne kwoty. Ceny wahają się od 10 zł do nawet 250 tys. zł, choć to ostatnie to prawdopodobnie dowcip sprzedających.

Trzeba przyznać, że YouTuber Karol Wiśniewski miał doskonały pomysł na biznes, na którym skorzystała nie tylko jego "Ekipa", ale także producent lodów - Koral. Firma musi uruchomić dodatkową linię produkcyjną, która będzie dostarczać milion lodów na dobę. Koral pracuje także nad poszerzeniem kanałów dystrybucji.

Lody Ekipa. Jak wygląda siedziba producenta?

Fani byli ciekawi, gdzie powstają te drogocenne słodkości. Naprzeciw wyszedł im jeden z TikTokerów, który nagrał miejsce, w którym rozpoczęło się całe to zamieszanie. Na nagraniu możemy zobaczyć siedzibę zarządu firmy Koral w Nowym Sączu.

Pokaźny i nowocześnie wyglądający budynek robi wrażenie. Władze najwyraźniej postanowiły uwiecznić odniesiony niedawno olbrzymi sukces firmy, gdyż na murze naprzeciwko budynku powstaje już mural poświęcony hitowym lodom.

Oprócz siedziby w Nowym Sączu firma posiada także dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Rzeszowie i w Limanowej. To tam na masową skalę produkowane są lody Ekipy oraz inne lody Koral.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić