o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Łódź. Lekarz promował szczepienia. Teraz boi się o życie

592
Podziel się

Dr Tomasz Karauda złożył zawiadomienie o groźbach karalnych do prokuratury. Zaczął je dostawać, ponieważ promuje szczepienia.

Łódź. Lekarz promował szczepienia. Teraz boi się o życie
Dr Tomasz Karauda. (PAP)
bECzixMB

Dr Tomasz Karauda często występuje przed kamerami i wypowiada się w kwestiach medycznych. W ostatnim czasie dużo mówi o szczepieniach i zachęca pacjentów do przyjmowania preparatów. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Osoba najprawdopodobniej z otoczenia sceptycznie nastawionego do szczepień postanowiła wysłać sławnemu lekarzowi groźby. Pod postami, na których pojawiał się dr Karauda zaczęły pojawiać się komentarze grożące odebraniem życia lekarzowi i jego rodzinie. Sprawa nie została puszczona płazem. Zawiadomienie w sprawie zostało złożone do prokuratury na początku lipca.

bECzixMD
Mamy moralne zobowiązanie zachęcania do szczepień. Mamy je wobec tych, którzy zmarli w czasie pandemii; wobec tych, którzy nie wrócą już do pełni sił. Z tej aktywności nie zrezygnujemy, mimo hejtu - mówi cytowany przez TVN Info dr Tomasz Karauda.

Dr Karauda po przesłuchaniu w Łódzkiej Prokuraturze w rozmowie z mediami podkreślał, że zawsze będzie stał po stronie życia. Jego zdaniem w moralnym obowiązku każdego lekarza leży promowanie szczepień. Zgłoszeniem sprawy do prokuratury chce wyrazić swój sprzeciw wobec ataków antyszczepionkówców na służbę zdrowia.

bECzixMJ
Zobacz także: Czwarta fala koronawirusa. Dr Michał Sutkowski ostrzega, że początek już niedługo
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECzixNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(592)
Polak
2 miesiące temu
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
urba
2 miesiące temu
Winne PiS i Konfederacja.
hhhh
2 miesiące temu
Lekarz powinien leczyć, a nie po TV się szwendać. Następny w reklamie się pojazwi, po Simonie?
bECzixNf
SOS
2 miesiące temu
W sklepach zaczyna brakować folii aluminiowej taki popyt się zrobił !
uj....
2 miesiące temu
Przechorowanie a nie szczepienie daje odporność.Proste.
marta
2 miesiące temu
Dr Bryan Ardis przedstawia przed komisją Reinera Fullmicha dowody na 'zabójstwa' pacjentów w amerykańskich szpitalach podczas pandemii w wyniku umyślnych 'błędów' medycznych. Remdesivir był jedynym lekiem dopuszczonym do leczenia covidu przez Fauciego mimo, że nie był wcześniej dopuszczony do użytku przez FDA nawet do leczenia eboli, czyli jego oryginalnego zastosowania. Według jedynie dwóch w tamtym czasie przeprowadzonych badań na remdesivirze, był on najbardziej niebezpiecznym spośród eksperymentalnych leków w leczeniu covidu i powodował śmierć 22% leczonych. Hydroksychlorochina zaś była podawana pacjentom umyślnie w 10-krotnie zawyżonych dawkach, również powodując śmierć wielu pacjentów. Dr Ardis, którego ojciec zmarł w szpitalu właśnie z powodu błędów w leczeniu covidu, sugeruje, że był to spisek m.in. Fauciego mający na celu zawyżyć ofiary Covid-19.
Jack
2 miesiące temu
Osobom które się zaszczepiły , łatwiej przyszło zaufanie obcym dla siebie ludziom (eksperci, minister zdrowia, premier, tvp) , niż przychodzi mieć zaufanie do osób ze swojego otoczenia.
hańba
2 miesiące temu
Odebranie życia to i tak za mało za taką zbrodnię !!!
baba ze wsi p...
2 miesiące temu
szeroko zakrojona akcja mająca wznieść wrogość zaszczepionych do niezaszczepionych. skoro szczepienie chroni to czego się boją? a jak nie chroni to poco szczepić??
ewcia
2 miesiące temu
weżm się lekarzyno do roboty a nie gwiazdożyć w telewizji, zacznij mówić prawdę ,to będziesz mógł spokojnie spać
Gość
2 miesiące temu
Przestancie byc posrednikami szczepien i zysków z tego tytulu... A zacznijcie robic to do czego zostaliscie powolani... Przysięga lekarska sie klania... Przypomnijcie sobie że są choroby inne grozniejsze od sezonowego grypocovida a nie leczone byly i są nadal i pewnie będą...
Pielęgniarka
2 miesiące temu
Widzisz doktorku zamiast leczyć to ty miałeś parcie na szkło za kasę bo nie uwierzę że za darmo chciałeś zabłysnąć spledoru zażyć a teraz pełne gacie nie trzeba było się rozpychac i deptac po odciskach
anżej
2 miesiące temu
i bardzo dobrze! tępią największych przeciwników to i powinno się tępić największych zwolenników.
bECzixMX
Jamicz
2 miesiące temu
Pan doktor może sobie być po stronie życia, ale jednak obowiązuje go Kodeks norymberski...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić