Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

"Love Island". Znamy zwycięzców II edycji

5

W piątkowy wieczór odbył się finał II edycji "Love Island". Decyzją widzów I miejsce zajęli Julia i Dominik, którzy przeżyli w programie mnóstwo udanych chwil.

"Love Island". Znamy zwycięzców II edycji
Julia i Dominik wygrali II edycję "Love Island" (Polsat)

W piątek emocje na wyspie miłości sięgnęły zenitu. Wszystko za sprawą końcowych rozstrzygnięć. W finałowym odcinku pojawiły się trzy pary:

  • Julia i Dominik;
  • Ola i Rafał;
  • Magda i Igor.

Trzecie miejsce zajęli Ola i Rafał Oni byli razem praktycznie przez cały program. Notowali wzloty i upadki. Niektórzy widzowie sugerowali, że ich uczucie nie jest do końca szczere. Czy mieli rację? To okaże się po powrocie do Polski.

Druga lokata dla Igora i Magdy. Ci "Islandersi" sparowali się zdecydowanie później niż Ola i Rafał. Igor od momentu dołączenia do willi przeżywał spore zawirowania. W końcu jednak poznał kobietę, która chce stworzyć z nim głębszą relację.

Love Island. Julia i Dominik wygrali!

Laureatami II edycji "Love Island" zostali Julia i Dominik. Oni potrzebowali trochę czasu, by się sparować. Kiedy już stworzyli związek, naprawdę mocno między nimi zaiskrzyło. Szybko zaczęli planować to, co będą robić po wyjściu z willi.

W piątkowy wieczór Julia i Dominik musieli wybrać miłość lub pieniądze. Oczywiście postawili na miłość. Do podziału dostali też 100 tys. złotych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić